01 Nisan 2013 #1715396

Markafoni.com Taahhüt Edilen Ürünümü Göndermedi!

l11 gün önce 482648548704** sipariş numaralı alışverişim için, 27-29 Mart arasında ürünün kargoya verileceğini ilettiler.Bugün ürünümün kargoya verilmemesinin yanında, bana da bir bilgilendirme yapılmadı. Canlı destek hattından görüştüğüm kişi, ürünün temin edilemediğini söyledi. Yine iyi niyetli olarak net tarih istediğimde, tarih veremeyeceklerini ilettiler ve görüşmeyi sonlandırdılar.


Şu an 11 gündür paramı kullandıkları gibi, ürünümü ne zaman göndereceklerini bile söyleyemeyen bu ciddiyetsiz firmadan şikayetçiyim! Ürün Tarafıma, 01.04.2013 tarihinde kargolanmadığı takdirde, ilk beyanlarını ve canlı destek yazışmalarının çıktıları ile beraber tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Ahmet 38 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet17 Nisan 2013

    Israrla, şikayetimle alakalı olmayan genel yorumlar ve cevaplarda bulunuyorsunuz.Henüz hatanız ile alakalı bir özür dilenmiş bile değil.Bu yüzden çözüm merkezinin başarılı gibi gözüksede, çözüm odaklı değil maalesef.

  • Ahmet01 Nisan 2013

    Konu basit.15 gün önceki alışverişim için "opsiyonlu" olarak 27-29 Mart kargo çıkış taahhütü verdiğiniz halde, hiçbir iletişime geçmeden kargo gönderimi yapmadınız.Buraya şikayetimi yazmasaydım veya sizi aramasaydım, bugün dahi bilgi vereceğinizi düşünmüyorum.Kaldı ki, eğer kargo çıkmayacak ise zaten siparişimden itibaren 10 gün süreniz vardı, o kadar müddet paramı kullandınız, en azından 3-4 gün öncesinden belirtilen tarihte kargomun çıkmayacağı bilgisini vermeniz gerekirdi.(Hiç sorun olmazdı, bir işte binbir türlü aksaklık çıkabileceğini iyi bildiğim bir görev icra ediyorum) Bu arada ekstra bir hizmetten bahsetmiyorum, taahhütünüzü tutamayacağınızın önceden bildirilmesinden bahsediyorum. Sosyal medya çözüm merkezi "dahi" oluşturmak yerine, 1-2 personel ile hiç şikayet oluşmaması yönünde aksiyon almanız daha faydalı olacaktır. Benimle "1", olumsuz wom ile 50-60 müşteri kaybettiğinizi belirtmeden geçemeyeceğim.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi01 Nisan 2013

    Ahmet Bey'in siparişi hakkında, Üyemize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için e-posta yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön