16 Mayıs 2016

Markafoni.com Sorgusuz İptal Edilerek Gönderilmeyen Ürün!

29 Nisan 2016 günü yaptığım toplam 7 kalem malzemeden oluşan siparişim zaten gönderi süresi nere de ise 11 gün sonrasına taahhüt edilen tarihin son gününde hiçbir mazeret ve özür olmaksızın tarafıma gönderilen e-mail ile iptal edildiği bildirilmiştir. Ürünün alınışından itibaren 10-11 gün gibi gönderim için ileri bir tarih vadeden firma, olayın takibinde 13 Mayıs günü yaptığım incelemede halen mazeret dahi göstermeden iptal edip, göndermediği bu ürünü satmaya devam etmekle kalmayıp, tabi yaptığım 3 ayrı yazılı ve sözlü başvuru sonrası sepetimde bulunan diğer 4 ürüne ait kampanyayı mazeret gösterip inceleme zahmetini göstermeden ürün bedelinde kesinti yaparak iade yoluna gitmiştir.


Ürünü sorgusuz iptal edişi, tüm ikazlarıma rağmen inceleme yapmaksızın eksik iade yapıp beni takip eden 4 gün boyunca mağdur edip uğraştıran ve yıllardır müşterisi olduğum ve bir bu firmayı şiddetle kınıyorum!

Levent 133 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön