14 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1797287

Markafoni.com Siparişim Gelmedi!

29.04.2013 tarihinde sipariş verdiğim ürünüm hala teslim edilmedi. Ürün teslim tarihi geçmesine rağmen bir zahmet edip gecikme ile ilgili bilgi dahi vermediler. Ben çağrı merkezini aradığımda gecikmenin ne kadar süreceği konusunda bilgilerinin olmadığını söylediler. Durumun aciliyetini belirttiğim hediye olduğunu söyledim. Eğer çok gecikme olacaksa iptal edeyim dedim. Siparişinizin durumunu öğrenmek için ilgili yerlere bilgi verdim size 24 sa içerisinde mutlaka bilgi verilecek dedi.


Ama bugün olmuş sipariş yeni kargolanmış( 3 günde kargo) üstüne saçma sapan mailler atıyorlar. Durumdan haberdar bile olmadan otomatiğe bağlamış mail içerikleri ile insanları yanıltmaya çalışıyorlar.

Seda 51 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Seda Hanım’ın siparişi hakkında, Müşterimizle talep ettiği konu hakkında detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/support/technical/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

Ziyaretçi Yorumları