21 Ekim 2016

Markafoni.com Sipariş Tedarik Sorunu!

MP01012449 numaralı siparişi 11.10.2016 tarihinde eşimle birlikte verdik. Firmanın sitesinde ve mobil uygulamasında 19.10.2016 tarihinde kargolanacağı belirtiliyor. Bir günlük gecikme yaşanabileceğini düşünerek ayın 19'unda kendilerine bir talebim olmadı. 20.10.2016 tarihinde çağrı merkezi, müşteri hizmetlerine mail, Twitter dahil birçok yerden talebimi ilettim. Ancak tek yaptıkları şey oyalamak. Geçen şikayetimde de olduğu gibi sonuç yok sadece mail adresinize gerekli bilgilendirme yapıldı vs.


Tedarik edemeyecekleri ürünü geçen sefer satışa çıkardılar ve kafalarına göre iptal ettiler. Tedarik edemedikleri ürün için kargo tarihi koyuyorlar ve işin ilginci siteye giriş yaptığımda iki gündür ürün '' hazırlandı '' statüsünde görünüyor. Firmadan bir kişi bile çıkıp net konuşamıyor hepsi ilgili birime iletiyor konu müşterinin haberi olmadan kapanıyor. Ne kadar hoş bir davranış.

Gökhan 315 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan21 Ekim 2016

    Gerekli araştırmayı on dakikada yapıp 700küsür şikayetinize yaptığınız gibi otomatik mail ile cevap verdiniz. Yazdığınız bütün cevaplara bir süre daha bekleyiniz cümlesini ekleyip gönderiyorsunuz. Ne kadar beceriksiz bir müşteri hizmetleri ekibisiniz bu oranlardan da belli oluyor bir dünya şikayetten sadece 6 teşekkür almışsınız. Bu orandan bile utanmıyorsanız bize de elimizden geldiği kadar çevremizdekileri sizden uzak tutmak düşer.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön