14 Şubat 2013

Markafoni.com Promosyon Ürünleri Satıyor!

Eşim ile hediye olarak markofoni sitesinden eşimin hesabından çeşitli ürünler sipariş ettik söylendiği tarihinde kampanya bitiminde elimize ulaştı gelen ürünleri hediye olarak arkadaşlarımıza verdik ertesi gün hediye verdiğimiz arkadaşlardan birisi ürününü fotoğrafını çekerek bize sitemle karışık bir mesaj attı gördüğümüz anda başımızdan kaynar sular boşaldı ürünün arkasında''free sample not for sale''yani promosyon para ile satılamaz yazıyordu inanılmaz mahcup olduk bu durumu markafoniye bildirdim cevap ise memnun kalmadığınız ürünü 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz oldu derdim ürün memnuniyetsizliği değil satılmaması gereken ürünün para ile alarak resmen yanıltılmak.

Özgür 168 Okunma

Cevaplar

 • xMarkafoni.com Temsilcisi05 Mart 2013

  Özgür Bey’in siparişi hakkında, Üyemiz ile talep ettiği konu hakkında görüşülerek detaylı bilgiler paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

 • Özgür05 Mart 2013

  benim problemim hala çözülmedi ne arayan var ne soran

 • Özgür14 Şubat 2013

  Markafoni firmasından 2 kez aranarak sipariş ile ilgili bilgiler edinilmiştir ve fotoğraf istenmiştir fotoğraflar firmaya gönderilmiştir firma konu ile ilgili tedarikci firma ile görüşüp tarafıma döneceğini belirtmiştir fakat konu ile ilgili olarak ''Konu çözüme ulaştırılmıştır'' kısmına tarafıma detaylı açıklama yapmadan katılmıyorum

 • xMarkafoni.com Temsilcisi14 Şubat 2013

  Özgür Bey’in siparişi hakkında, Üyemiz ile talep ettiği konu hakkında görüşülerek detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön