27 Ekim 2014

Markafoni.com İade Ücret!

İki buçuk ay önce almış olduğum ayakkabı elime ulaşmadan iptal ettim. Ücretimin 1 aylık süre içerisinde bankaya yatırılacağını söylediniz. Ben bir ay bekledikten sonra size döndüm ve ücretimin yatırılmadığını ilettim.


Ben size ücreti Ziraat hesabı ile yatırmıştım, sizin sadece Halkbank'ı ile anlaşmalı olduğunuzu ve iade ücretleri sadece Halk Bankasına yatırdığınızı söylediniz, Halk Bankası da Ziraat'e parayı yatırdıktan sonra elden almam gerektiğini söylediniz.


Acaba çok merak ediyorum benim ücretim hangi şehrin hangi şubesine yatırıldı. Gerçekten bu kadar amatör bir şirket olduğunuzu bilmiyordum Markafoni.com. Gereğini en hızlı şekilde yaparsanız sevinirim!

İbrahim 378 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi09 Kasım 2014

    İbrahim Bey'in siparişi hakkında, Üyemize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için e-posta yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  • İbrahim09 Kasım 2014

    kesinlikle vasatın aldı bir firma ben 4 ay oldu hala paramı alamadım. dava açmayı düşünüyorum. çünkü sürekli aynı şeyi yapıyorlar.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi27 Ekim 2014

    İbrahim Bey'in siparişi hakkında, Üyemizin şikayeti kayıt altına alınmış olup, kendisine en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Yardım” bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön