28 Haziran 2016

Markafoni.com Hatası Yüzünden Hediye Kuponu İptali!

Mp00102793 nolu siparişimde geçtiğim 42 numaralı terlik yerine bana 44 numaralı terlik gönderdiniz, değişim talep ettim para iadesi gerçekleştirdiniz. Aynı terliğin 42 numarası sisteminizde hala satışta olmasına rağmen.


Geçen haftadan beri çağrı merkezinize yaptığım çağrılarda haksız yere -Markafoni hatası yüzünden- hediye kuponumu bana kullandırtmadığınızı ve yeniden tanımlamanız gerektiğini söylüyorum. 10.06.2016 tarihinde sipariş ettiğim terliğe hala kavuşamadım!


Kuponumu tanımlayın ki yeniden sipariş geçeceğim, neyi bekliyorsunuz? 42 nolu terliğin de tükenmesini mi? Her aradığım gün, "gün içinde kuponunuz tanımlanacaktır. " diye söz veriyorsunuz, Markafoni'nin hizmet kalitesi öyle düştü ki sizi artık tercih eder miyim, bilmiyorum.

Elif 51 Okunma

Cevaplar

  • Elif28 Haziran 2016

    Müşteri hizmetlerinizin en kısa çağrı yanıtlama süresi 15-20 dk ve geçen haftadan beri en az 4-5 kez aradım zaten. Siz çözüm üretmeyince çareyi buraya yazmakta buldum. Lüfen şikayeti doğru değerlendirin ve zaten izlediğim yolları bana çözüm olarak sunmayın. Hala problemimin çözülmesini bekliyorum!

  • xMarkafoni.com Temsilcisi28 Haziran 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

  • Elif28 Haziran 2016

    Firma iptal ettiği 30 TL'lik hediye kuponumun yerine 15 TL'lik hediye kuponu tanımlamış! Bu haksızlığı kabul etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön