26 Mayıs 2014

Markafoni.com Güneş Gözlüğü Orijinal Değil

Markafoni.cım'den aldığım ürünün, kargo poşetinden kutusu ve garanti belgesi çıkmadı. Gözlük kabının içine koyulmuş şekilde gözlüğü teslim aldım. Başta kuşku duymadım. Sonra gözlüğü herhangi bir mağazaya götürdüğümde sahte olduğunu söylediler.


Markafoni.com'le iletişime geçtiğimde, sadece tarafıma garanti belgesini tedarik edebileceklerini söylediler. Nitekim garanti belgesi geldi. Üzerinde yazan Galata Optik mağazasını arıyorum açan yok.


Markafoni'den ürünün iadesini veya ücretini istemiyorum. Ürünü benden alıp, firmadan hesabını sormasını talep ediyorum. Ürünü satıp, firma ile beni muhatap etmesi kabul edilemez.

Çağdaş 1.297 Okunma

Cevaplar

 • Çağdaş04 Mayıs 2017

  Zaten 100 TL'ye Armani olamazdı.

 • Çağdaş16 Mart 2016

  Size konusu geçen iade ettiğim ürünün orijinal olduğunu ispatlayıp, belgesini yayınlayın. Sahte ürün satışı yapılmamaktadır yazısı fazla genel oluyor. Her ürünü kontrol edecek zaten bir yapınız yok, sadece anlaşmalarda bunu uygulayabilirsiniz. Ancak anlaşma dışında oluşan olaylara da tepkisiz kaldığınız görülüyor.

 • Çağdaş05 Temmuz 2014

  Özellikle gözlükleri, iade süresi dolmadan dışarıda teyit ettirmenizi tavsiye ederim.

 • xMarkafoni.com Temsilcisi26 Mayıs 2014

  Çağdaş Bey’in siparişi hakkında, Markafoni'de satışı yapılan tüm ürünler orijinal ürünlerdir. Markafoni'de sahte ürün satışı yapılmamaktadır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki link üzerinden bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön