15 Haziran 2016

Markafoni.com Gelmeyen Ürünler

2 adet siparişim henüz adresime ulaşmamıştır. Mp ile başlayan siparişim 21.05.2016 tarihinde verilmiş olup sitenin kendi sayfasında siparişimi bile göremiyorum ve bu güne kadar elime ulaşmamıştır. Diğer siparişim 03.06.2016 tarihinde olup 10.06.2016 'da teslim edilmesi gerekirken bu zamana kadar elime ulaşmadı.


Telefonla arıyorum kimseyi bulamıyorum bu konunun çözümlenmesini bekliyorum. Hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. Nasıl olur anlayamadım şimdiye kadar kullandığım bir siteydi ve gerekli yerlere şikayetimi iletip dava açmayı düşünüyorum. eğer bana geri dönülmezse.

Nurdan 28 Okunma

Cevaplar

  • Nurdan15 Haziran 2016

    ne yazık ki verdiğiniz numarada karşımıza muatap bulamıyoruz sürekli telesekreter konuşup duruyor. Şaka gibi ya herkese aynı yanıt veriliyor. Acaba gerçekten sorunlar çözüme ulaşıyormu merak ettim.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi15 Haziran 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön