04 Ağustos 2015

Markafoni.com Çakma Güneş Gözlüğü!

Sipariş ettiğim 339 liralık Rayban Clubmaster güneş gözlüğü bana geldiğinde kutusu yıpranmış, çizilmemesi için gözlük sapına sarılan ambalajlar yarım yamalaktı. Bu durumdan şüphelenip gözlüğü bir optik mağazasına götürdüm ve gözlüğün orijinal Rayban ürünü olmadığı, çakma üretim olduğu anlaşıldı. Gözlüğü bugün iade etmek için kargoya verdim umarım başkaları gibi mağdur etmeden zamanında paramı iade alabilirim.

Hande 460 Okunma

Cevaplar

  • Hande07 Ağustos 2015

    Gözlüğü birden fazla optik mağazasında incelettim ve hepsi çakma ürün olduğunu söyledi. Optik mağazalarındaki orijinal ürünlerle Markafoni.com dan aldığım gözlük kıyaslandığında gözle görülür farklar var. Yazı tipleri, yazı boyutları, yazıların yerleri, logonun yeri gibi birçok detay farklı. Orjinal ürün satma gibi bir işe kalkıştıysanız size ürün sağlayan firmalara iyi karar vermenizi tavsiye ederim. Aksi takdirde size orjinal fiyatında çakma ürün satıp sizi ve müşterilerinizi bu şekilde mağdur edebilirler.

  • Hande05 Ağustos 2015

    Sipariş ettiğim 339 liralık Rayban clubmaster güneş gözlüğü bana geldiğinde kutusu yıpranmış, çizilmemesi için gözlük sapına sarılan ambalajlar yarım yamalaktı. Bu durumdan şüphelenip gözlüğün daha önce birinden iade alınıp bana gönderildiğini düşündüm ve gözlüğü bir optik mağazasına götürdüm. Gözlüğün orijinal Rayban ürünü olmadığı, çakma üretim olduğu anlaşıldı. Kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayın! Gözlüğü bugün iade etmek için kargoya verdim umarım başkaları gibi mağdur etmeden zamanında paramı iade alabilirim.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Markafoni'de satışa sunulan tüm ürünler orijinaldir. Ürünün kalitesinden memnun kaldıysanız veya üründe herhangi bir defo varsa dilerseniz ürünü iade edebilirsiniz. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön