22 Şubat 2013 #1648973

Markafoni.com Biri Kartımla 1800 TL'lik Alışveriş Yapmış Güvenlik Şifresi Cep Telefonuma Gönderilmed

Markafoni neden güvenli? "SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan Extended Validation (EV SSL) Sertifikası kullanılmaktadır. " Bu ibare, Markafoni'nin internet sitesinde yazmaktadır. Peki acaba neden benim kredi kartımla tanımadığım biri Markafoni'den 1800 liralık alışveriş yaptı ve bu kadar büyük bir meblağ için neden Markafoni güvenlik şifresini cep telefonuma gönderilmesini istemedi?


Sonrasında neden ilgili siparişi iptal etmedi? Bu olay olduğu halde neden mağdur olan benim? Konu şu an savcılıkta, ilgili siparişin ulaşması benim bu parayı ödemem hem ilgili bankanın hem de Markafoninin suçudur. Şikayetçiyim ve hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Sevgi 283 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi03 Mart 2013

    Sevgi Hanım’ın sorusu hakkında, Üyemizle talep ettiği konu hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

  • Sevgi22 Şubat 2013

    Markafoni ile defalarca konuşulmasına rağmen konu dediğiniz gibi çözümlenmemiştir. Sipariş hala iptal edilmemiştir ve ben hala madur durumdayım ve dolandırıldım. Sonuç olarak MARKAFONİ bu konuda bana yardımcı olmamıştır. Bundan sonra olacaklar yargı tarafından yürütülecektir. Siparişin dolandırıcıya teslimatı ve tüm sorumluluk Markafoni adlı şirkete aittir. Bu konu defalarca telefonda da kendilerine bildirilmiştir. Ancak yeterli bilgi ve yardım alınamamıştır.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sevgi Hanım’ın sorusu hakkında, Üyemiz ile talep ettiği habersiz çekim hakkında detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön