21 Ekim 2016 #6748906

Markafoni.com Bir Türlü Tedarik Edilemeyen Sipariş

06.10.2016 tarihinde verdiğim sipariş için tahmini kargoya veriliş tarihi olarak 14.10.2016 tarihini belirlediler. Siparişle ilgili bir gelişme olmayınca toplamda 5 defa yazdım. İlgileniyoruz, araştırıyoruz gibi cevaplarla sürekli oyalanıyorum. Sanırım bıktırma taktiği uygulanarak siparişi iptal etmem isteniyor ama ben böyle bir şeyi kabul etmiyorum. Bugün ayın 21'i ve halen bir gelişme yok. Ben sormazsam da sanırım hiçbir şekilde bilgi vermeyecek ve dönüş yapmayacaklar. Hizmet kalitesini gittikçe düşüren bir e-ticaret firması haline gelmeye başladı.

Erdem 285 Okunma

Cevaplar

  • Erdem24 Ekim 2016

    Rezalet bir müşteri hizmetleri var. Tahmin ettiğim gibi çözüm üretemediler ve siparişi iptal yoluna gittiler. Ama 3 ürünlü siparişin 2sini iptal edip 1 tanesini gönderecek kadar akıllılar. Dediğim gibi rezalet rezalet rezalet.

  • Erdem21 Ekim 2016

    Bende benzer bir iş yapıyorum ve bir şikayetin bu kadar süre içerisinde çözülememesi bir kurum adına çok kötü bir reklamdır. Bana şikayetimin ne zaman çözüme ulaşacağı ile ilgili bir tarih bile veremiyor ve sürekli oyalama amaçlı bilgiler dönüyorsunuz. Dönüş yaptığınız bilginin sonunda daha hızlı çözüm için telefon numarası vererek bizi arayın diyorsunuz. Sizi ararsam ne değişecek anlamış değilim. Saçma bir ekleme olmuş.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön