07 Mart 2016

Markafoni.com 60 TL Yüklenmiş Puanı Silmek!

Kurum telafisi mümkün olmayan bir şekilde şahsımı mağdur etmiş & dalga geçer gibi önce 10 sonra 50 TL yükleyerek, 60 TL'ye sorunu çözmediği halde para yükleyerek "sus payı " ile kendince konuyu kapattığını sanmaktadır! Ben onlara 70 TL vereyim işlerini layığı ile yapsınlar. Ki dün bir ayakkabı beğendim alayım dedim 60 TL puan uçmuş silinmiş! Mail attım dönenen yok! Müşteri hizmetlerini aradım " puan kullanım süresi dolmuş sildik" cevabını aldım? Bana bin bir özürle sus payı diye yüklenen puanın kullanma süresinden bahseden bunu yazılı belirten olmadı! Özrü kabahatinden büyük! Dediğim gibi 60 TL'ye ihtiyacım yok 70 TL vereyim. Saçmalamakta sınır tanımıyorsunuz, bu Nasıl bir özür? Özrün süresi mi olur istediğim Zaman kullanırım ya da kullanmam sana ne! Hem özür hediyesi ver hem de 1 ay sonra geri al! Bu nasıl bir zihniyet?

Osman 144 Okunma

Cevaplar

  • Osman07 Mart 2016

    Hem mail hem de call centerla görüştüm aynı basma kalıp cevap " araştırıp döneceğiz"! ! Yaptığınız terbiyesizliğin nesini araştırılacak ki? Ayıbınız meydanda araştırıp ne bulacaksınız evrenin sırrını mı? Ne yaptığınızı anlamak mümkün değil özür mü diliyorsunuz insanı salak yerine koyduğunuzu zannediyorsunuz özür diler gibi yapıp gazı alıp müşteriyi kekliyorsunuz? Sorun 60, 100 ya da 500 TL'değil tutumunuz! Yazıyorurum ki okuma şansı olanlar okusun Nasıl bir firma olduğunuzu bilsin anlasın kanmasın... Ben sizi ne arayacağım siz beni arayın! Hızlı çözümmüş? Daha bir şey çözebildiğniz görülmemiş ki... .

  • xMarkafoni.com Temsilcisi07 Mart 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön