14 Aralık 2018
#11295769

XL Burger House Ev Yapımı Hamburger!

Bugün öğlen saat tam 12 de Markantalya AVM 'deki XL ev yapımı burger 'a arkadaşımla beraber yemek yemeğe gittik gittiğimizde içeride kimsenin olmadığını fark edip seslendik ve tam çıkmaya karar verdiğimiz esnada müşterilerin oturduğu ortak alandan bir kadın bize doğru gelip durdu fakat hiçbir şekilde oradaki görevli olduğunu belli ettirecek bir söylemde bulunmadı tam biz başka bir yere gitmeye karar verdiğimiz esnada fark edip siz mi ilgileniyorsunuz burayla diye sordum ve evet dedi arkadaşımı tekrar çağırdım gel açıkmış diye.


Siparişlerimizi verdik fakat çalışan kadın gözlerimizin önünde parmaklarını şapırdatarak yalamaya başladı ve o elleri yıkamadan yemeği hazırladı eldivensiz!
Neyse yemeğimizi alıp orta alana çıktık ve karşıdan izlemeye devam ettim kendine de hamburger hazırlayıp elleriyle yedi o elleri yıkamadan telefonuyla uğraştı ve çalışan arkadaşına bir şeyler gösterdi daha sonra ağzında kalan hamburger parçalarını eliyle çıkartıp parmaklarının arasında yuvarladı ve daha sonra yere attı.


Ben hamburgerimi yerken de üstelik içinden lastik parçasına benzer sinir olarak düşündüğüm şeyler çıktı hal böyle olunca midem bulandı ve yemeği yemeyi bırakıp oradan ayrıldım.


Lezzet çok önemli evet fakat hijyen her şeyden daha da önemli bu konuda çalışanlara eğitim verilmesini ve uyarılmasını rica ederim.

Sevgi Sevgi 566 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları