Xiaomi Telefonda Ekran Titremesi Var Değişimini İstiyorum

Erkan Erkan16 Şubat 10:55

04.01.2020 'de telefoncudan almış olduğum Türkiye garantili sıfır Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128'lik cep telefonu daha 10 uncu gününde ekran titremesi yapmaya başladı. Ayrıca kulaklık takılı olduğunda ses karşıya kesik kesik gidiyor bazen hiç gitmiyordu bir kaç kulaklıkta denedim sorun kesinlikle kulaklıkta değil bu yüzden 31.01.2020' de İstanbul Etiler'deki Genpa servisine garanti kapsamında tüm aparatlarıyla birlikte kutusuna koyup götürdüm ve telefonumun sorunlarını söyledim ve onarım yapılmadan değişimini talep ettim servis başvurusu alınırken çizik mevcut demişsiniz ben kutuya koyarken zaten çektim videosunu çizik falan yok telefonda. 

Servise alındı bugün 17. Gün servis takip no. 'dan sürekli kontrol ediyorum hala net bir şey söylenmedi bu telefonun arızası yoksa ne diye bekletiyorsunuz telefonsuz, sorun varsa niye değişimini yapmıyorsunuz gerekli başvuruları hem Tüketici Mahkemesi'ne hem de CİMER'e yapacağım netice çıkmasa savcılığa gideceğim 2 haftadır telefonsuz bekliyoruz servise zaten irtibattan ulaşamıyoruz gerekenin yapılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mehmet 17 Şubat 23:22  

    Ben sana soliyim mi telefon gelince değişen parçaları ana kart kesin değişmiş olarak yazılacak oraya bende aynı sorunları yaşadım ve 1 ay telefonsuz kaldım geldiğinde ise işçiliği sıfır iğrenç yapmışlar kasayı tam yapıstırmamıslar sorun giderilmemiş

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler