sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Xiaomi-turkiye.com Sahte Ürün Satış Sitesi!

Oğuz Oğuz28 Mart 2019 16:58

99,68TL'ye indirimle Xiaomi 20.000mah powerbank sipariş ettim. Ne sitenin canlı desteği ne de telefonla ulaşabildim firmaya, sonrasında Aras Kargo ile ödemeli bir paket geldi, içerisinden 2 adet 2600 Mah' lik kalitesiz powerbank çıktı. Geri göndermek istiyorum ama Aras Kargo alıcı firma ile görüşmemi istiyor. Gönderen firma messe inşaat yapı malzemeleri taşımacılık san. Tic. Ltd. Şti. Olarak çıkıyor.

Gönderen numarasında 02122121212 diye saçma bir numara vardı. Gönderici kargo şubesini aradım bana bir cep numarası verdiler. Numara kapalı ama yinede paylaşayım. 0539**7236 muhtemelen kargo şubesinde de adamları var.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Oğuz 30 Mart 2019 14:35

Xiaomi-turkiye.com diye bir site Xiaomi ürünü sattığını söylüyor ama sahte ürün gönderiyor. Kapıda ödeme yaptığı için itiraz edilemiyor. Kargo messa inşaat yapı malzemeleri taşımacılık san tic ltd şti tarafından Aras Kargo aracılığı ile gönderiliyor. Sitede bir telefon var ama arayınca sadece müzik çalıyor. Gönderen kargo şubesini arayıp aldığım irtibat numarası bir cep telefonu ve devamlı kapalı. Bu  Xiaomi adına kötü bir imaj yaratıyor. Gerekli yasal işlemlerin Xiaomi tarafından yapılmasını talep ediyorum.

np_image2 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular