28 Mart
#11773946

Xiaomi-turkiye.com Sahte Ürün Satış Sitesi!

99,68TL'ye indirimle Xiaomi 20.000mah powerbank sipariş ettim. Ne sitenin canlı desteği ne de telefonla ulaşabildim firmaya, sonrasında Aras Kargo ile ödemeli bir paket geldi, içerisinden 2 adet 2600 Mah' lik kalitesiz powerbank çıktı. Geri göndermek istiyorum ama Aras Kargo alıcı firma ile görüşmemi istiyor. Gönderen firma messe inşaat yapı malzemeleri taşımacılık san. Tic. Ltd. Şti. Olarak çıkıyor.


Gönderen numarasında 02122121212 diye saçma bir numara vardı. Gönderici kargo şubesini aradım bana bir cep numarası verdiler. Numara kapalı ama yinede paylaşayım. 0539**7236 muhtemelen kargo şubesinde de adamları var.

Oğuz Oğuz 598 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Oğuz30 Mart

    Xiaomi-turkiye.com diye bir site Xiaomi ürünü sattığını söylüyor ama sahte ürün gönderiyor. Kapıda ödeme yaptığı için itiraz edilemiyor. Kargo messa inşaat yapı malzemeleri taşımacılık san tic ltd şti tarafından Aras Kargo aracılığı ile gönderiliyor. Sitede bir telefon var ama arayınca sadece müzik çalıyor. Gönderen kargo şubesini arayıp aldığım irtibat numarası bir cep telefonu ve devamlı kapalı. Bu  Xiaomi adına kötü bir imaj yaratıyor. Gerekli yasal işlemlerin Xiaomi tarafından yapılmasını talep ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları