Toplam çözüm sayısı
..
Xhanger Yazılım ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  12 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Xhanger Yazılım Ban Yedim Ve Süresi Geçti Diye Hesap Garantisi Sağlanmadı

3298görüntüleme
Onur
Onur 13 Ocak 04:57

Gayet severek kullandığım bir programdı legit şekilde uzun süre kullandım fakat sınavlar başladığı için dikkatimi dağıtmaması için oyunu sildim ve oynadım 2 hafta sonra vac ban bildirimi geldi ve sınavlardan dolayı ilgilenemedim aslında yazacaktım ban yediğimi fakat canlı destek o zamanlar aktif değildi sonrasında yazdığımda ise zamanı geçti belirlenen sürenin içinde başvurmanız lazım dedi ki inanmıyorum destekte çalışana süresini söylediğimde denk bir hesap verileceği söylendi hem vac ban yedim hem de 2 rozetli 600 saatlik mg1 hesabımdan oldum xhanger pişmanlıktır.

  • profile
1 Destekçi
  12 Yorum

12 Yorum

Pro
Pro13 Ocak 18:05
 

Merhaba, biz Xhanger Yazılım olarak kimseye vac ban yedirmedik. Sizin yaptığınız marka lekelemekten başka bir şey değildir. Süreniz bittikten sonra size hesap garantisi sunamayız süre içerisinde iletmeniz gerekiyor.

Pro
Pro13 Ocak 18:06
 

Ayrıca vac değil Overwatch yemişsiniz gibi duruyor Legit oynamaktan bahsediyorsunuz fakat herkesin legit oynayışı farklıdır. Overwatch yiyip "Xhanger Pişmanlıktır" tabirini kullanmanız marka lekelemedir!

 1
Onur
Onur13 Ocak 22:10
 

+ eğer vac ban yedirdiğinizi inkar ediyorsanız da elim geldiği kadar markanızı lekelerim hakkım var buna o dönemde canlı destek yoktu ve markaya olan inancımdan ve güvenimden uğraşamadım sonra hesap garantisi sağlanır diye ama gel gör ki pişmanlık

 2
Pro
Pro13 Ocak 23:26
 

Marka lekelemeye hakkınız varsa şirkete kaba tabir kullanmaktan ve lekelerim hakkım var tabirini kullamdığınızı iddia ediyorsunuz bizde size dava açma hakkına sahibiz o zaman. Bu bir tehdittir.

 1
Onur
Onur14 Ocak 02:05
 

Ahahahaahahaahaahah Ban yediğimi özgürce söylemicek miyim dava mı açıksınız ahahahahahahahah çok iyi

 2
Onur
Onur14 Ocak 02:06
 

Madem o kadar güvenlisiniz niye inkar edemiyorsunuz vac ban yedirdiğinizi. D

 1
Onur
Onur14 Ocak 02:07
 

Artı ben düşüncelerimi yaşadıklarımı yapılan yanlışı özgürce medyada duyurabilirim yardım talebimi geri çevirmeseydiniz bunu ihtiyaç duymazdım bu suç değil ayrıca sizin beni tehdit etmeniz suçtur xd

 2
Onur
Onur14 Ocak 02:13
 

+ olarak sizi severek kullanan (taki ban yiyene kadar) bir kullanıcınıza yardımcı olmak yerine tehdit ediyorsunuz kimin haklı kimin haksız olduğunu biraz ortaya koyuyor gibi benim yazdıklarım değil sizin bu tutumunuz markanızı lekeler maalesef

 2
Ali
Ali19 Ocak 19:31
 

Merhaba Onur Bey, vac yediğinize dair oyuna girip kırmızı barın üzerine gelip ekran görüntüsünü atar mısınız?

Burhan
Burhan04 Şubat 15:40
 

Cevap asla vermez ve veremez vac yemedi sonuçta 😉

Murat
Murat24 Şubat 11:45
 

Onur Bey ben xhanger şirketinin canlı destek ekibindenim canlı desteğe gelip kullanıcı adınızı ve vac ban yediğinize dair ekran görüntülerini tarihiyle birlikte atarsanız size hesabınıza benzer bir Cs:GO hesabı size vereceğim.

Egemen
Egemen05 Mart 10:41
 
Xhanger Yazılım Ban Yedim Ve Süresi Geçti Diye Hesap Garantisi Sağlanmadı
Xhanger Yazılım Ban Yedim Ve Süresi Geçti Diye Hesap Garantisi Sağlanmadı

Dostum hilemiz kimseye! Vac ban yedirmedi eğer kanıtını sunarsanız (oyuna girip veya vac ban mesajına gelip) ekran görüntüsü atarsanız ancak Prime hesap verebiliriz ow yersen senin suçun vac yersen hilenin suçu vac yediğine dair bir kanıtın var mı varsa bize screenshot at bizde sana Prime hesabını verelim!

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile