XCM Markets ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Xcm Markets Para Çekim Konusu

1.345
Hüseyin
Hüseyin 13 Mart 11:46

Para çekme konusunda 3 haftadır her gün yazmama rağmen paramı halen çekemedim. Hesap açarken ki 1 günde para çekebilirsiniz yalanına inanmamak lazım. Telefonu açmayan mesajlara da dahi cevap vermeyen bir çalışan grubu var xcm markets'te. Piyasada 5 yıldır işlem yapan biri olarak en kotu aracı kurumlardan birisi diyebilirim. Bunların kıskacına düşmeyin. Kesinlikle hesap açmayın çok daha iyi aracı kurumlar var.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
147
2 hafta önce

XCM Markets Xcm Şikayet Paramı Vermiyorlar

Xcm markete 11 bin USD para yardım bakiyemi 50 bin USD ye kadar çıkardım para çekmek istediğimde hiçbir anlaşmam olmadığı halde bana loot çevrim şartı sunuldu bu şartı tamamlayarak tekrardan para çekim talebinde bulundum, danışmanım tarafından çekim talebi görünmediği ve bilgilendirme yapılacağı söy...

profile
563
04 Nisan

Xcm Markets Zarar Ettirdi

Xcm yatırım önce küçük kazançlar sağlayıp sonra büyük umutlar verip kesinlikle kaybettirecek trendde işlem yaptırdı. Israrla toparlar mı diye sorduğumda toparlar diye cevap verdiler ve bilinçli bir şekilde tüm paramı erittiler. 7368 dolar zarar ettirip üstüne -5700 dolar gösteriyor. Eksi bakiyeyi dü...

profile
1.734
21 Mart

Xcm Markets Den Paramı Çekemiyorum.

Xcm markets firmasından para çekemiyorum. Defalarca konuşmamıza rağmen herhangi bir sonuç alamadım. Sürekli oyalıyorlar. Şu an herhangi bir işlemimim yok. Bakiyemde para görünüyor. Bu konuyla daha önce karşılaşıp sorununu çözen oldu mu? Sürekli aramama rağmen 2 haftadır oyalanıyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Hasan
Hasan
 

Kardeşim geçmiş olsun bunlar benimde parama el koydular el zaten ortada yatırım yaptığınız işlem açtığınız bir borsa falan yok borsaya diye attığınız para direkt bunların hesabına geçiyor daha önce burda defalarca yazdım ama mağdur olmadan önce kimse gelip bakmadığı için herkes bu sıkıntıyla karşılaşıyor aslında burda yazacak daha çok şeyim varda uygulama izin vermiyor bu kuruma yatırdığınız para kesin olarak gitti demektir önce bunu bilin sonrasında yapabileceğiniz tek şey var para yatırdığınız hesabı savcılığa vermek. Mesela yatırdığınız hesapta açıklama alanına size ne yazdırdılar ya da yatırdığınız hesap bir şirket hesabı mıydı yoksa şahıs hesabı mıydı?

Uğur
Uğur
 

Buraya ulaşamıyorum. Xcm den müşteri temsilcisi veya herhangi bir ulaşabileceğim bir numara atar mısınız