Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Xcm Markets Hiç Güvenli Değil

profile
11 Mayıs
340

Xcm bir kuruluştur. Instagram'da hikayelerde dolanırken, karşıma daha önce görmediğim bir hesap tarafından channel ve dior markalarının çocuk ürünleri takip etmediğimi belirtti. Sayfaya gidip beğendiğim ürünleri kaydettim. Daha sonra hiç bilmediğim bir telefon numarasından arandım. Borsa oynamam için ikna edici bir konuşma geçti. Müşteri hizmetleri el altı gibiydi ve sistem hakkında bilgisi olmayan birisini eğitimci olarak atadılar. Sonra benimle konuşan kişi de danışmanım oluverdi ve kendi kafasına göre benimle konuşurken yatırım yapmamızı önerdi ve çok para kazanacağımızı söyledi. Daha sonra channel ve dior'dan istediğimi alabileceğimi söyledi. Sonuç olarak, pahalı markaların reklamını kendisi yapmış ve kimde bunları alabilecek maddi güç varsa hesabını yapmış, sonra harekete geçmişti. Yaptığım yatırımı takip ediyormuş gibi davranıp kaybedince yurt dışına dolar kaçırdıklarına kanaat verdim.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Xcm Markets Yine Yanılttı

profile
5 gün önce
14

Para gönderme karşılığı bana yorumları sildirdiler paranı göndereceğim dedi b*** bey şimdi telefonu bile açmıyor. Bende tekrar yazıyorum üşenmeyeceğim bundan sonra CİMER sonra savcılıkta suç duyurusu inşallah gereği yapılır.

1 Destek
1 Yorum

Xcm Markets Acilen Paramı İade Ediniz

profile
2 hafta önce
386

20.000 TL paramı iade etmiyorlar, kara geçti denirken paramı iade edin dediğimde zarardasınız dendi paramı iade edilmedi. Bu yapılan telefonlara ulaşılamıyor. Danışmanları WhatsApp'tan engellemiş bu kişiler sahte bir yatırım sitesi üzerinden işlem yapıyoruz diyerek kandırmaktadırlar halen açılmıyor.

1 Destek
1

Xcm Markets Parayı Çekme Kısmı Yok

profile
23 Ağustos
990

B*** hanım diye biri beni aradı ve yaptırım yapma konusunda yardımcı olacağını söyledi. B***bey diye birinin yardımcı olacağını söyledi, parayı çekmek istediğim halde işlem açalım sonra çekmeniz lazım dediler. Açtığım işlemlerde görünen rakamların piyasa değeri arasında alakası yok. Ayrıntılı anlata...

2 Destek
1 Yorum
1

XCM Markets Xcm Yatırım Güven Vermedi Diğer

profile
17 Ağustos
1.106

Bende xcm markete para yatırdım gayet ikna edici konuştular. İnşallah paramı alabilirim yoksa soluğu savcılıkta alırım bugün işlemden rahatsız oldum. Halka arz almıştım hesabımda görünmüyordu. Hatırlatınca hemen ekrana düştü 65.000 TL para yatırdım. On bin dolar oldu. Verecekler mi göreceğiz. Sonucu...

1 Destek
4 Yorum

Xcm Markets Paramı Geri Vermiyor

profile
13 Ağustos
96

Xcm markets paramı ödemiyor. Tam bir sene olmasına rağmen oyalıyorlar. Hatta daha para yatırmamı istiyorlar. 6.150 USD hesabımda duruyor. Paramın ödenmesini istiyorum... Param tamamen ödenmediği takdirde şikayetim burda kalacak. Umarım bir an önce dönüş olur ödemem yapılır.

Xcm Markets Paramı Geri Vermiyor
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz