sta-4-hoverİyi Çözüm

Xbox'un Anlaşmalı Kargosundan Hiç Memnun Değilim

Hasan Hasan03 Haziran 19:41

Xbox Öne s kullanıcısıyım. 31 Mayıs tarihinde Xbox Öne kontrolcüm arızalandığı için sitenizden 1502197270 numarasıyla servis talebi oluşturdum. Garanti dahilinde olduğum için ücretsiz değişimim onaylandı. Tarafıma ürünümün UPS adlı kargo şirketine teslim edilmesi gerektiği bilgisini ve bir adet anlaşmalı kargo kodu içeren e-mail ulaştı.

 Ardından UPS şirketinden kurye talebinde bulunmak için müşteri hizmetlerine bağlanmak istedim, ama böyle bir şey mümkün değildi! Yaklaşık 1,5 saatlik bekleme sürem sonucunda zor da olsa siteden kurye talep etmem gerektiği bilgisini aldım, 3 defa kurye talebim olmasına rağmen UPS tarafından adresime bırakın kuryeyi, cep telefonuma ''bugün gelemiyoruz'' vs... Tarzında gelmeyeceklerini bildirdikleri bir adet SMS mesajı bile gelmedi. 

Anlaşmalı kargo şirketinizden 3 gün üst üste kurye talep etmeme rağmen tarafıma herhangi bir dönüş sağlanmadı. Müşteri hizmetlerinize bağlandığımda ise bana alternatifinizin olmadığını, bana cevap vermeye tenezzül dahi etmeyen bir kargo firması üzerinden size ürünümü yollamam gerektiğini söylüyorsunuz. Adamlar beni takmıyor ki yollayayım!

Bu mudur koskoca teknoloji devi Microsoft'un nakliye ortağı? Bu mudur bize uygun görülen hizmet? Böyle bir firmayla çalışacaksanız bile bize alternatif kargo seçenekleri de şunun ki bizimle kim daha iyi ilgilenecekse onunla yollayalım ürünümüzü. Alternatif kargo seçeneğiniz bulunmadığı için resmen arızalı ürün elimde kaldı.

full-star full-star full-star full-star full-star
5/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Eren 05 Haziran 12:40  

    Microsoft bu UPS denen iş bilmez ( UPS Türkiye den bahsediyorum) firmayla olayını bitirmezse kullanıcılar benim gibi kaçacak artık. Ben Xbox ı satacağım nasılsa garantisi bir yıl daha var. Hemen Ps4 r geçerim. Hayal kırıklığına uğrattılar beni

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler