22 Mayıs
#12009196

Xbox Müşteri Hizmetleri Sürekli Meşgul!

Arızalanan Xbox One X konsolumu servise göndermek için günlerdir müşteri temsilcisini arıyorum, daha önce defalarca arayıp ulaştığım telefon şimdi sürekli meşgul çalıyor.


Microsoft'un diğer ürünleriyle ilgili birimi arıyorum bu seferde müşteri temsilcisine bağlanmadan kapanıyor. Sayın Microsoft yetkilisi size hangi numaradan ulaşabilirim yazarsanız sevinirim. Not: Aradığım servis numarası: 02123755232 bu numara sürekli meşgul çalmaktadır.

Fetullah Fetullah 1.701 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fetullah26 Mayıs

    1 yıl önce Teknosa'dan aldığım Xbox One X elit ürünüm birkaç ay içinde bozuldu. Müşteri temsilcisiyle konuşup ürünü servise gönderdim. B ana daha önce tamir görmüş bir makine gönderdiler. Uygulama bu şekildeymiş. Yalnız gelen ürün aşırı hırpalanmış olduğu için ürünü iade ettim. Yerine başka bir ürün gönderdiler. O makine da arızalandı. Yani ilk ürünümle birlikte 3 kez değişim aldım. Bir yıl içerisinde 3 kez makine değişiyorsa bu ayıplı ürün statüsüne girer. Ben de haklı olarak sıfır ürün istedim. Maalesef isteğimi kabul etmeyip bana tekrar tamir görmüş ürün gönderdiler. Sayın Microsoft yetkilisi acaba siz aynı durumda olsaydınız bu şekilde ayıplı bir malı kabul eder miydiniz? Ürünü alalı bir yıl olmamış defalarca değişim yapıyorsunuz. Ve ben bir türlü göndermiş olduğunuz makinelerden gerekli performansı alamıyorum. Bu saatten sonra tekrar başım ağırsın istemediğim için lütfen makineyi sıfırla değiştirin ve beni yormayın. Bugün bu makineyi satacak olsam bu şartlardaki bir ürünü sizce kim almak ister. Eğer iyi niyet gösterip sıfır ürün verirseniz bu sorun çözülür, yoksa göndermiş olduğunuz ürünü aynen iade edip tüketici heyetine gideceğimi bildiririm. Tüm bu mağduriyetlerim sonucunda yardımcı olmazsanız, başka firmaları tercih etmek gibi bir seçeneğimiz de var. Not olarak şunu da yazayım microsoftun müşteri temsilcileri inanılmaz derecede naif insanlar. Yardımcı olmak için saatlerce sizi dinler, baştan savmazlar. Müşteri temsilcilerindeki naifliği firmanın kendisinde de görmek istiyoruz.

Ziyaretçi Yorumları