23 Eylül 2013

Würth Satılan Ürünün Kusurunu Kabul Etmiyor!

Yaklaşık 8-9 ay önce bölge pazarlamacısı T*** Bey'den Würth marka membran pres tutkalı aldım. Tutkalı yaklaşık iki ay hiç açmadım. Daha sonra elimdeki tutkal bittiğinde aldığım tutkalı tam da acil iş yetişmesi gerektiği bir zamanda açtım ve kullandım. Akşam saatleriydi. İlk tutkalı attım daha sonra bir havuz kapak bastım.

İşlem bittikten sonra kapakları temizlemek için kestim ve kapakların kenarlarının bazı yerlerinin yapışmadığını gördüm. Daha sonra işin devamına tekrar tutkal attım ve aynı işlemi yaptım. Ama yine yapışmadı. Mdf 18 mm. bu 18 mm mdf nin 3 mm i yapışıyorsa geriye kalan 15 mm i yapışmıyor. Şu ana kadar da arayıp çözüm bulan olmadı.

Zafer 1.651 Okunma

Cevaplar

 • Würth Temsilcisi14 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, Yukarıda belirtmiş olduğunuz şikayet ile ilgili olarak şikayetiniz satış temsilcimiz aracılığı ile ilk olarak 01.04.2013 tarihinde tarafımza ulaşmış olup şikayet ile beraber göndermiş olduğunuz uygulaması tarafınızca yapılmış olan kapak numunesi incelenerek şikayetinize 02.04.2013 tarihinde cevap verilerek yine satış temsilcimiz aracılığı ile tarafınıza geri bildirimde bulunulmuştur. Yapılan inceleme sonucunda şikayet şu şekilde cevaplanmıştır: " Ürün şikayeti ile ilgili gönderilen numune incelenmiş olup kapağın kenarlarının bazı yerlerinde açılma olduğu diğer kısımarında da proble olmadığı görülmüştür. Tutkal ile alakalı promlem olmuş olsaydı kapağın her yerinde açılma görülmesi gerekirdi. bu şikayetin nedeni uygulama yapılan makinenin rezistanslarındaki problemden kaynaklanmaktadır. rezistanslar ve atılan tutkal miktarı kontrol edilmelidir." . Bu incelemenin ardından 2 inceleme daha talep edilmiş ve problem olmadığı yönünde tarafınıza geri dönüş yapılmıştır. Şikayetlerde farklı bir marka ile yapmış olduğunuz uygulamada problem olmadığı belirtilmiştir. Piyasada bulunan tüm ürünler farklı özelliklere sahip ürünlerdir. Bu farklılıklardan dolayı farklı uygulama gerekebilmektedir. Yapmış olduğunuz uygulamalarda uygulanan miktar uygulanan yüzeyin emiciliğine göre değişebilmektedir. Özellikle kenar kısımlara yapılan uygulama uygun olmadığı takdirde belirtmiş olduğunuz problem ile karşılaşılma ihtimali olabilmektedir. Bu nedenle bir kıyaslama yapılırken ürünlerin kendi içlerinde doğru bir şekilde uygulanıldığından emin olunmalıdır. Bilgilerinize sunar. İyi çalışmalar dilerim. Würth Kalite Takımı

 • Zafer 14 Mart 2014

  Yorum yapmaya dahi tenezzül etmeyen kalitesiz ürünü kaliteli gibi gösterip fahiş rakamlara satan sorumsuz bir firma.Tam bir sene oldu daha arayan yok.Bi de en baştaki yetkili mesajı okudu ve gereğini yapacak demişti bölge temsilcisi. En kötü ihtimal yılbaşında yapacağımız toplantıda dile getireceğim dedi ama baştakiler sorumsuz.O ne yapsın.

 • Zafer 04 Aralık 2013

  Üzerinden aylar geçmesine rağmen daha bir telefon bile açılmadı.Bize de würth'ü soranlara kalitesini ve sattıkları malın ne kadar arkasında durduklarını anlatmak düşer.

 • Zafer 07 Ekim 2013

  Şikayetimi yazalı yaklaşık 15 gün oldu.Buradaki temsilci yazıyı en baştaki genel müdürün okuduğunu ve gereken işlemin yapılacağını söyledi.Ama ne yazık ki yine işe yaramadı.

 • Zafer 25 Eylül 2013

  Bize gönderdiğimiz kapağı iade ettiler.Ve tekrar sorun çözülmediği için yine istediler.Ve bende diğer aldığım yerli malı olan tutkalla yapıştırdığım kapaklardan bir tanesini de geri gelen kapakla gönderdim.Yine aynı cevap geldi.Buradaki temsilci merkeze karşı ne kadar çaba gösterdiyse de başarılı olamadı.Ama olsun her zarar bir tecrübedir.Benim 400 küsur param gitti ama sürekli olacak müşteri kaybettiler.

 • Zafer 25 Eylül 2013

  Ve bu yapışmayan kapaklardan 1 tanesini numune olarak istediler merkezden.Cevap olarak da ya sizin makinenizde yada tutkal atımınızda bir sorun var dendi.Elemanlara işi yaptırmış olsaydım tamam, belki diyeceğim ama tutkal atımını da kapak basma işini de kendim würt bölge temsilcisiyle birlikte yaptım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön