27 Kasım 2013

Würth Şarjlı Matkabın 3-4 Aylık Ömrü Var!

İş yerinde kullanmak için 1.5 yıl önce Würt'ten bu günkü satış fiyatı 1300 TL civarı olan bir şarjlı matkap aldık. Şarjlı matkap arıza yaptı servise gönderdik. Kömürleri bittiğini söylediler. Masrafının 250 TL olduğunu söylediler. Neden bu kadar fazla olduğunu sorduğumuzda motoru komple değişeceklerini söylediler.

Sadece kömür değişmiyormuş. Adamlar motoru öyle bir yapmışlar ki kömürleri değişmiyor.
Kaliteli diye aldığımız şarjlı garantisi bittikten 3-4 ay sonra kullanılamaz oluyor.

Kısaca anlayacağınız; marka kalite, fiyat yüksek, kullanma süresi kömür bitene kadar!

Dursun 4.700 Okunma

Cevaplar

  • Dursun02 Aralık 2013

    hepsine hayır.

  • Dursun27 Kasım 2013

    250 tl ye her yıl bir şarjlı matkap alsam daha karlıyım yani. baştan niye söylemedi bu durumu satış elemanınız. bu arada 100 tl lik şarjlı da var 1 tane oda hemen hemen aynı işi yapıyor. neden 1300 tl. satın 300' e 500'e olsun bitsin. yada satarken diyinki her yıl en az 250 tl motor değiştirme ücreti vardır. bizde almayalım. iyi bir ders oldu ama würt kömür bitene kadar kalite bunu anladık.

  • Würth Temsilcisi27 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Kullanmakta olduğunuz Akülü ürün grubunda mıknatıslanma özelliği ile çalışan kuvvewtli ve tork gücü yüksek motorlar bulunmaktadır. Bu tip motorlarda kömür değişimi yapılmamakla beraber motor grubu değiştirilmektedir. Motorda yer alan kömürler kullanım/saat ile alakalı olarak 1 senede veya çok daha fazla zaman sürecinde bitebilir. Bu özellik yalnız bizim ürünümüze haiz bir durum olmamakla beraber Bosch, Metabo, Dewalt gibi yüksek voltlu ürünlerin iç kısmında bu tür motorlar bulunur ve komple değiştirilmesi gerekmektedir. Konu hakkında bilgilendirir iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Zeki SONGÜR. Master Servis Müdürü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön