05 Eylül 2013

Würth Arıza Tespit Cihazı İle İlgili Doğru Bilgilendir Yapmadılar!

2012 yılında aldığım arıza tespit cihazı ile ilgili doğru dürüst eğitim verilmedi birde her şeyi çözecek diye cihazı sattılar ancak doğru dürüst bir şeyi çözmüyor. Defalarca destek almak için destek için verdikleri numarayı aramamıza rağmen destek olunmadı, karşımda hiçbir zaman muhatap bulamadım.

Firma ismi büyük ama Würth Türkiye distribütörü ilgisiz ve alakasız sadece malı satsın parayı alsın geri problemler müşterinin üzerinde kalsın diğer firmalardan daha pahallı ürün almamıza rağmen ilgisizliği görmek firmaya karşı olan güvenimizi sıfıra indirdi.

Fatih 3.689 Okunma

Cevaplar

  • Fatih20 Eylül 2013

    1 kere aradılar dinlediler teknik ekip yönlendireceğiz diye ama ne geln oldu neden giden nede bir daha arayan oldu,firma adı büyük ama müşteri memnuniyeti gerçekten sıfır makine kenarda teknik ekibi bekliyor.....

  • Fatih20 Eylül 2013

    1 kere telefonla aradılar teknik ekip gelecek diye ne gelen var ne giden makinayı satana kadar...

  • Würth Temsilcisi06 Eylül 2013

    Fatih Bey Belirttiğiniz ürünün satışını ve teknik destek hizmetini 9 yıldır Türkiyede bayi ve distribütör üzerinden yürütmeden faaliyetini sürdürmekteyiz. Şimdiye kadar sadece Türkiye coğtafyasında 3.500 e yakın kullanıcımız mevcuttur.Müşterilerimizi özellikle diyagnostik test cihazı konusunda birçok konuda desteklemekteyiz.Satış sonrası müşterilerimize kendi işyerlerinde belli noktalar üzerinde teknik satış temsilcileri tarafından program kurulumu ve kullanım eğitimi verilir.Eğer müşteri araç elektronikleri ve sistemleri hakkında yetersiz olduğuna inanıyorsa İzmir de kullanıcılarımız tarafından 1 haftalık araç mekatronik eğitimlerine resmi bir kurum olan Ar-ge eğitim merkezine yönlendiriyoruz.Şimdiye kadar yüzlerce kullanıcımız Türkiyede tek olan ve Wurth kullanıcılarına özel bu eğitim dönemine yazılıp gayet profesyonel bir şekilde işlerine devam etmektedirler.Bunun dışında tüm kullanıcılarımız teknik destek hatlarından veya bizlerden hertürlü bilgiyi alabilmektedirler.Sizinde bildiğiniz gibi diyagnostik yani tanı koyma işlemi nihayi kullanıcı tarafından yapılmaktadır.Bizler teknik destek hattı olarak müşterilerimizin yorumlayamadığı arızalar sıkıntılar üzerinden bilgi, doküman ve tecrubelerimize dayanarak yorum yapmaktayız.Fakat bizler o an aracın yanında görsel olarak birşey göremedimiz ve geçmişini bilmediğimiz için söylediklerimiz öneriler sizin oradaki araç başında gördüğünüz ve bildiğiniz şartlarla bütünleşmelidir. Örneğin bizim araç içersindeki bir kablodaki oksitlenmeyi uzaktan görme şansımız yok fakat biz bunu size cihazın verdiği o tesisata bağlı sensördeki şaseye kısa devre verdiği arızayla genel olarak tesisat arızası olduğunu söylüyoruz.Dünyada hiçbir diyagnostik test cihazı orada size oksitlenme olduğunu belirleyip bunu arıza kodu olarak veremez. 27.12.2011 tarihinde lisans açılımı yapılan cihazınız için ben işyerinize sorumlu arkadaşımızı yönlendireceğim.Birebir araç üzerinde her zaman yaptığımız gibi kendisine sıkıntı çekilen noktaları belirtmenizi rica ediyorum.Aşağıda ayrıca her zaman telefon yada uzaktan erişim online hizmet alacağınız numaraları tekrar belirtiyorum.Bu bilgilendirmeyle beraber bundan sonraki sürecin sizin açınızdan daha verimli olacağın inanıyorum. Wurth San.Ür.Tic Ltd.Şti Teknik destek: 0533 203 32 41 : 0536 795 10 46 :

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön