15 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10784566

Woxxie Hotel Akyarlar Memnun Kalmadım!

Otelde 2. günümüz ve paramız yanma pahasına gitmeyi düşünüyoruz. Öncelikle sayfalarında konum diye paylaştıkları yer sizi otelde 70 km uzağa götürüyor tam ters istikamet. Bu yüzden otele saat 14:20'de girmemize rağmen 1 saat beklettiler ki ben ortalığı ayağa kaldırmasam daha da bekleyecektik, zira sabah 10:00'dan beri bekleyenleri duyduk.


Bebeğimiz ve bebek arabamız var dememize rağmen bizi en dip labirent gibi gidilen ve sürekli merdiven inmeli çıkmalı saçma bir odaya verdiler itiraz ettik oda yok dediler.
Odanın yer parkeleri sökük, muslukları yerinden çıkmış, eski ötesi...


Temizliğe gelen personel kirli havluları tekrar katlayıp koymuş, kirli bardakları değiştirme hatta yıkama zahmetinde bile bulunmadılar. İlk gün kızım sadece süt ve pankek yedi ve bütün gün kustu, aynı akşam eşim yemekten sonra kustu, ben sadece salata ve meyve yediğim için (çünkü yemekler kötü çeşit sıfır) bana bir şey olmadı.


Eşimin doğum günü olduğunu söyledim -ki normalde diğer oteller söylemeden sürpriz yapmışlardır, söylememe rağmen geçiştirdiler, kaldı ki istediğim dilim pasta üstüne bir mumdu! Kettle istedik mama için bozuk getirdiler ve 2.gün bugün söyledik hala değişmediler. 5 gece için 3000 küsur para verip geldim ve pişmanlıktan öleceğim!

Nevin Nevin 969 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları