28 Mayıs 2016

Wowwo.com Sorumsuz Finans Departmanı

Ben Wowwo.com'dan bir alışveriş yaptım, telefon üzerinden alışverişi gerçekleştirirken taksit ödeme günü olarak her ayın 10'u olarak belirttim. Senetler elime gelince fark ettim ki senetler her ayın 1. günü olarak ayarlanmış. Neyse insanlık halidir dedim ve Wowwo.com finans departmanından tarihlerin istediğim gibi tekrar düzenlenmesini talep ettim "pekala ilk taksit için bir şey yapamayız, gerekli faizi ödeyeceksiniz ancak sonraki aylar için yansıtabilirim söz konusu değişikliği" gibi bir karşılık aldım. Peki olabilir deyip fahiş sayılabilecek bir cade farkıyla ilk taksiti ödedim.
Şimdi ikinci taksitin zamanı geliyor ve telefonuma mesaj geliyor;
"ödeme gününüz yaklaşıyor" diye.
İnternet sitelerindeki hesabımdan kontrol ettiğimde ödeme takvimimin güncellenmediğini görüyorum. Wowwo.com bu şekilde ilan ettikleri ürün fiyatının üzerine %15 marjı mı ekliyor insanları oyalayarak.

Kenan 12.603 Okunma

Cevaplar

  • Wowwo.com Temsilcisi13 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuzla ilgili olarak müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla ve wowwo.com hesabım ekranından bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 0212 709 8181 Wowwo Çağrı Merkezimizi arayarak Pazar günleri hariç 09-21 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Wowwo Eticaret Telekomunikasyon ve Teknoloji A.Ş. Müşteri Hizmetleri www.wowwo.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön