Toplam çözüm sayısı
..
Wome Deluxe Hotel ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Wome Deluxe Hotel Misafir Değil Adeta Müşterisiniz!

6417görüntüleme
Muradiye
Muradiye 10 Ağustos 2018 23:41

Wome Deluxe Hotel işletme zihniyeti tatilimi kötü yaptı. 4 ağustos'ta odaya 14.30’dan sonra alındım. Bunun için özür bile dilemediler. 11.30’dan odaya giriş saatine kadar oda numarasını dahi söylemediler. Verdikleri cevap “ biz sizi arayacağız, odayı değiştirmeye gerek yok” şeklinde son derece kaba ve ön yargılıydı. Oysa ben değiştirmekten bahsetmediğim gibi bunu aklımdan dahi geçirmemiştim. Sadece ilgisizlikleri karşısında bir oda hazırlanmakta olup olmadığından emin olmak istemiştim.

İkinci olarak Türk hamamında çocuklarımla kese hizmeti almak istedim. Kese dışındaki her türlü masajı kese hizmetiyle birleştirdikleri indirimli! Paketleri sunarak kafa karıştırdılar. 6 ve 14 yaşındaki çocukların masaja ihtiyacı yoktu, ben de zaten ihtiyaç duyduğumda masaj yaptıran biri olduğumu, fakat şu an gerekmediğini söyledim. Aldığım cevap “o zaman size daha cazip bir teklif yapalım. Kaldığınız her gün için masaj + maske + kese programı yapalım, daha hesaplı gelsin”. “nasıl yani? Tek paket kese + masajdan daha mı az para ödeyeceğim? ”. Cevap “hayır. Bakın bu teyzeye öyle verdik, çok memnun. Teyze dedikleri hanımefendi 65-70 yaşlarında ve aksayarak yürüyebilen kilolu biriydi.

Üçüncü olarak, bayanlar kompleksinin girişinde havaalanı güvenliğine benzer biçimde eller havada aranıyorsunuz, şüphe duydukları her yerinizi yokluyorlar, çocuğun yaşını sorduktan sonra size güvenmeyip resepsiyondan teyit alıyorlar. Resmen potansiyel suçlu gözü ile bakıldığını hissediyorsunuz.

Dördüncü olarak ortak tuvaletler sabah saatleri dışında çok pis.

Son olarak; çıkış gününde saat 11.00’de check-out yaptırmak gerektiğinden, sabah 9.30’da bayanlar kompleksine denize girmeye gittim. Kapıdaki güvenlik yerinde yoktu. Plaja inip erkek teknik ekibi görünce şaşırdım ve sinirlendim. Tamirat işlerinin o saate kalmaması gerekiyordu. Saat 10.00’da girebilirmişim. Oysa plajdaki tabelada 9.30’dan itibaren cankurtaran çalıştığı yazılıydı. O tabela personele hizmet verildiğini ifade ediyormuş! Havuz barda kahve içip kitap okuyarak bekleyebileceğimi, sadece 1,5 saatim olduğunu, o uzun ve yokuşlu yolu tekrar geri yürüyemeyeceğimi, valizlerimi hazırlayıp çocuklarımı da odada bıraktığımı, isterlerse bulunduğum yerde üst araması yapabileceklerini söyledim. Orada yapamazlarmış. Çıkmam gerekiyormuş çünkü erkek personel benim varlığımdan rahatsız oluyormuş. Korkunç bir iddia. Asıl rahatsız olan fakat sineye çekmeyi kabul eden ben idim. Çıktım ve dönmedim. Şaka gibi! İnsanın aklıyla alay ediyorlar.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile