Toplam çözüm sayısı
..
Wome Deluxe Hotel ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Wome Deluxe Hote Kötü  SPA Yönetimi Ve Olmayan Bayanlar Sahili

2103görüntüleme
Fatma
Fatma 12 Temmuz 11:07

Wome Deluxe bayan erkek ayrı plajı ve havuzları olduğu için kız kıza tatil planı yaparak haziran ayında gittik. Öncelikle bayan plajı kayalıklar arası bir koy, Kumsalı aşırı küçük ve kayalıklardan güneş görmediği için sıcak Kumsal beklemeyin, deniz altı da aşırı pisti o yüzden bayan plajından hiç memnun kalmadık.

 Bayanlar için ayrılan havuz kısmında çocuklar ve büyük havuzu ayrımı yapılmış 3 yaşındaki yeğenim bizimleydi ve onun girebildiği minik su havuzuna büyükler giremiyor, büyüklerin havuzuna 6 yaş altı küçükler giremiyor (havuz bezi olsa bile) gibi bir saçmalık var yani küçük çocuğunuzla yüzmeyi hayal ediyorsanız o da mümkün değil sadece kaydırakların olduğu küçük havuza kayarken düşebilirsiniz başka şansınız yok.

Havuzlarda en rahatsız edici konu ise havuzlarda bone takma zorunluluğu kazara bonesiz falan girerseniz birini öldürüyormuş tepkisi verilip herkesin içinde düdük çalınıp işaret edilip bağrılarak uyarılıyorsunuz. İslami otel olmasına rağmen etkinliklerde alevi özentileri gösterileri var bu da aşırı ilginç bir konu.

 SPA'ya gelince mahalle hamamına gitseniz daha mutlu çıkarsınız eylem adında nemrut suratlı bir müdürleri var beş günlük paket masaj aldık sanki dileniyormuşuz gibi davranıp her masaja gittiğimizde sürekli olumsuz tavırlar sergiledi. 5 yıldızlı otel fiyatları sınırsız alkol olduğu için yüksek Wome Deluxe sınırsız Golf dondurma ® verdiği için mi bu kadar yüksek bilemedim?

Wome Deluxe Hotel Logo
Wome Deluxe Hotel28 Temmuz 11:05

Değerli misafirimiz Öncelikle Wome Deluxe Hotel ailesi olarak iyi bir gün geçirmenizi dileriz. Otelimizle ilgili değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Öncelikli amacımızın; kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermemek olduğunu, bu doğrultuda, görüşlerinizin bizim için değerli olduğunu ve tarafımızca dikkate alınarak ilgili yerlere iletileceğinin, gerekli düzeltmelerin ve iyileştirmelerin yapılacağının bilgisini sizinle paylaşmak isteriz. Sizleri tekrar tesislerimizde misafir etmekten memnuniyet duyarız. Saygılarımızla,

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile