sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Wish Para İadesi Yapılmıyor

Büşra Büşra01 Mayıs 00:08

Sipariş ettiğim ürünleri alamadım. Fakat ücreti ödendi. Para iadesi yapılacak denildi. Söylenen süre içinde iade yapılmadı. Ücretimi ne zaman ve nasıl alacağım. Ortada ürün yok alınan para geri verilmiyor. Bu nasıl . Kesinlikle alışveriş yapılacak bir site değil.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Büşra 12 Mayıs 11:48

Wish ten toplam 7 parça ürün almıştım nisan ayında. Gelen her bir ürün için 15.80₺ vergi ödedim. Gelen ürünler kaliteli olsa gam yemeyeceğim. Hepsi tamamen çocuk oyuncağı gibi. Kalitesiz. Ayrıca iade yapıldı denildi ama neden hala paramı alamadım. 96₺ mi geri verin yetet artık sıkıldık bu Wish in saçmalıklarından. Hem sağlam ürün göndermiyorsunuz. Hem hiç bahsedilmeyen vergi ücreti alıyorsunuz. Hem de paramızı iade etmiyorsunuz.

profile-icon Büşra 07 Mayıs 14:00

Wish ten aldığım birkaç ürün vardı. Gelen her bir ürün için 15.80₺ vergi ödüyorum. Aldığım ürün 10₺ ödediğim vergi 15.80₺. Sipariş verirken bunun belirtilmemesi ne kadar saçma. Bu ne usulsüzlük bu ne saçmalık. Zaten alamadığım ürünlerin parası hala iade edilmedi. Üstüne bir de gelen her bir ürüne 15.80₺ vergi ödüyorum. O da yetmiyor gelen ürünleri çocuğa versen oynamaz. O derece kalitesiz, kötü... Kesinlikle alışveriş yaptığıma bin pişmanım. Giden paramı alabilseydim en azından. Ama nerdeee. Paralarıma yazık oldu başka bir şey değil.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Yaprak 08 Mayıs 17:19  

  Aynı sıkıntı yi bende yaşıyorum size katlyrm

 • profile-icon Emre 04 Mayıs 21:54  

  Aynı durum bende de var kaç gün oldu sizin

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Büşra 05 Mayıs 12:16  

  Bugün 20 gün oldu. Söz de iade yapıldı diyor. Para hesabınıza geçmediyse çalıştığınız finans kurumuyla iletişime geçin diyor. Banka diyor bizlik bir şey yok site ile alakalı. Sap gibi bırakıp böyle mağdur ediyorlar insanları.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler