04 Eylül 2018
#10850546

Wish Hakkım Olan Para İade Edilmiyor Ve Her Gün Azalıyor!

Wish'ten yanlışlıkla 55 dolarlık alışveriş yaptım ve anında geri iptal ettim. Parayı kartımdan anında çektiler iptal edince de Wish Cash olarak hesabıma yatırdılar Wish yardıma ulaşıp paramı Wish Cash şeklinde değil geri para iadesi şeklinde istediğimi belirttim ve beni yaklaşık 20 gündür maillerle oyalayıp duruyorlar. Hesabıma parayı yatırmıyorlar üstelik her geçen gün Wish Cash durduk yere azalıyor. Paranızı hiçbir şekilde iade etmedikleri gibi sürekli paranızı da alıyorlar.

Lütfican Lütfican 5.894 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lütfican17 Ekim 2018

    Wish yanlışlıkla yaptığım sonra iptal ettiğim yaklaşık 50 dolarlık alışverişimin parasını iade etmiyor! İade ettik diyorlar hesabıma para falan geldiği yok 3 aydır oyalıyorlar. Wish cash olarak bile verilmesine razı oldum haysiyetsiz bir şekilde hala parayı yatırdık tekrar diyorlar. Ne dekont var ne bir şey.

  • Lütfican12 Ekim 2018

    Bu arada wish cash imi de aldılar nakit iade edeceğiz diye. Ne wish cash var ne nakit var. Güvenmeyin!

  • Lütfican12 Ekim 2018

    2 ay oldu hala param yatırılmadı ve biz yatırdık bankanız size iletmesi uzun sürer diyorlar 2 ay oldu. Kimin boğazına girdiyse param haram olsun. Yeter bıktım usandım her gün mail atıyorum hep aynı şey. Yapmayın şakın alışveriş yapmayın. Gidin güvenli bir şekilde AliExpress den alışveriş yapın. Dolandırıcılar.

Ziyaretçi Yorumları