Winston Şikayetleri

(30 şikayet)
JTI

Pakette, 2 bandrol var ters paket açılmıyor. Aldığım bakkala götürdüm, bir şey olmaz diyor. Bunun hemen telafi edilmesini istiyorum. JTI'dan 15 senedir sigara içiyorum.

11 Şubat
JTI

Sigara yakıldıktan sonra sanki içinde kibrit ucunda yanan madde gibi yanmalar oluyor, bu rahatsız ediyor bunu açıklar mısınız?

08 Şubat
JTI

Winston slender mentollü kullanıyorum ilk tercih etmeye başladığım da damla sakızlı olarak beğenerek kullanıyordum ama şu an hiç memnun değilim. Ve artık kullanmamayı düşünüyorum tekrar eski haline getirilmesin…

06 Şubat
JTI

Winston kutusundan siyah bant çıktı, ne demek bu anlamadım, açıklama bekliyorum.

05 Şubat
JTI

Winston sigaradan şikayetçiyim şikayet sebebim paketin içi tütün çıkıyor sigara neredeyse yarısında boş çıkıyor buna bir çözüm bulunsun.

13 Ocak
JTI

Aldığım Winston blue paketinde siyah bant çıktı. Diğer paketlerden farklı koskoca firma böyle hatayı nasıl gözden kaçırır?

08 Ocak
JTI

Yaklaşık 10 seneyi aşkın bir sürede Winston baks içiyorum iki üç aydan bu yana sigara paketlerimde sigaranın ortasında üçgen kırışık bir delikle karşı karşıya geliyorum. Fotoğrafını özellikle çektim nedenini so…

09 Aralık 2017
JTI

10 seneyi aşkındır Winston box kullanıyorum. Son 10 gündür aldığım paketler rezalet. Normal şartlarda sigara markası değiştirdiğim zamanlarda balgam öksürük oluşurdu son 10 gündür marka değiştirmeme rağmen çok …

02 Aralık 2017
JTI

Yaklaşık 5 yıldır Winston Soft kullanıcısıyım. Son 1 aydır sigaralarda sürekli kütük çıkıyor. Bu sorunla ilgili önlem alındı mı? Winston kalitesi her geçen gün daha da kötüye gidiyor.

01 Aralık 2017
JTI

Uzun zamandır Winston Xsence One gri kullanıyorum ama aldığım paketteki tat çok farklı, sanki egzoz çekiyorum içime..

29 Kasım 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön