24 Ekim 2016 #6739153

Vinsa Sürgü Kapı Düştü Keşif İçin Kimse Gelmedi

Mayıs 2015'de yaptırdığımız yaptırdığımız sürgü kapı Ocak 2016'da düştü firma ile üç kez iletişime geçtik ancak onarım için hiçbir şey yapmadılar. Ekim 2016'da tekrar düştü ve camı kırıldı. Koltuğumuzun kumaşını yırttı firmayı aradığımda firmanın kapandığını öğrendim. Vinsa'yı aradım. Ankara bölgeye yönlendirdiler. Bölge sözleşme ya da fatura sordu ancak ne faturayı ne de sözleşmeyi bulamadım. Yaptırdığımız firmanın elemanlarına ulaştım ancak onlar da bir şey yapamayacaklarını söylediler.


Ben parayı EFT ile gönderdim. Bu benim yaptırdığım zamanı 1-2 ay farkla kanıtlıyor ön peşinatı da EFT ile göndermiştim. Kapımın tekrar düşmeyecek şekilde onarımının yapılması ancak bunu da bedelli olarak yapılabileceğini söylediler. Ben önemli konu ise eşim montaj sonrası bazı şeyleri beğenmediği için Vinsa bölgeyi arayıp bir keşif yapılmasını istemişti. Ancak kimse gelmedi!

Orhan 3.141 Okunma

Cevaplar

  • Winsa Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sn. Talebiniz, Ankara Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş ve tarafınız ile görüşüldüğü bilgisi alınmıştır. İmalat ve Montaj sorumluluğu bayimize ait olup, iki yıllık Garanti süresi içerisinde servis hizmeti sağlamakla yükümlüdür. Ancak genel uygulama olarak, bayimiz ile karşılıklı imzalanan sözleşme ve fatura bilgilerinin tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca, Garanti süresini aşan ve Sözleşme ibraz edilemeyen durumlarda son kullanıcılar, uygulamayı yapan bayileri ya da Web sitemizde listesi bulunan diğer Winsa bayilerinden bedeli karşılık Teknik servis almaktadırlar. Bilgilerinizi rica eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, WİNSA PVC PENCERE KAPI VE PANJUR SİSTEMLERİ 0 216 574 58 65 Satış ve Pazarlama Müdürlüğü 0216 574 10 53 Faks 0312 442 83 60 Ankara Bölge Müdürlüğü 444 91 51 Tüketici danışma hattı www.winsa.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön