Winsa Üç Aydır Servis Gönderecekler..

Nazif V. |

Sıfır aldığım evin camın da buhar oluyor ve yerler su doluyor laminat şişti. Firmayı arayıp şikayeti belirttiğim halde bana evde rutubet vardır ondan olur diyor,sadece bir odada olması ilginç makine ile odadaki rutubeti ölç diyor.

İnsanları saf yerine koyuyorlar zaten mantıksız söylenilen ama yine de başka firmaları arayıp sordum, böyle mi diye öyle şey mi olur hava yapmıştır yapılırken iyi yapılmamıştır dediler. Servis göndereceğiz dediler tam 3 ay oldu!

Etiketler :

Kusurlu - Ayıplı Ürün Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  17:04

  Sn. Nazıf V.

  Bayilik sistemi ile çalışmaktayız. Tarafınıza yardımcı olabilmemiz için bayi bilgilerinin yer aldığı Sözleme - Fatura belgelerinin tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

  Not : Nem yada buhar çift camın içinde ise bu durum camda imalat hatası olduğunu göstermektedir.
  Ancak nem yada buhar mekanda dolayısı ile çift camın iç yüzeyinde oluşuyor ise bu durum, tamamen ortamdaki yüksek nem oranı ile alakalı olup daha çok kışın, kuzey cephelerde görülmektedir. Havadaki nem yada su buharı ortamdaki en soğuk bölgede, (genelde cam yüzeyleri daha soğuktur) yoğuşarak kendisini göstermektedir. Bu durumda nem kaynaklarının önlenmesi ve düzenli havalandırma yapılması önerilmektedir.

  Saygılarımızla

  Winsa Pvc Pencere Kapı ve Panjur Sistemleri