Winsa Tamamlanmayan Pencere Kapı Montajı!

Volkan T. |

Mart 2016'da yapılan sözleşme sonrası evin kapı ve pencerelerinin camlar dahil değişimi için anlaştık. Montaj sonrası yapılması gereken silikonlama kapı ayarları ve sineklik montajı aradan 4 aydan fazla süre geçmesine rağmen yapılmadı. Dış macunlar düzgün çekilmediği için evin parkeleri su aldı. Zaten değiştirmeyi düşündüğümüz için olayı büyütmedik, sadece yeni yaptırdığımız parkeler de ıslanmasın diye bayiden bir an önce gelerek olaya müdahale etmelerini istedik.

Ödeme yaparken çok kibar olan bayi temsilcisi telefonlara bile çıkmamaya başladı. Kendi cebimden ödeme yaparak dış macunları yaptırdım. Rüzgar estiğinde ayarları yapılmayan kapı ve pencerelerden uğultular geliyor. Aynı zamanda ayarsız tam kapanmayan kapı ve pencerelerin aylar içerisinde deformasyona uğraması söz konusu. Winsa müşteri ilişkilerine durumu ilettik, şimdi 5. ayındaki bu olayın nereye gideceğini bekliyoruz.

Etiketler :

Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan T.
  17 Ağustos
  16:45

  Tam 5 ayda montaj tamamlandı.

 • 25 Temmuz
  09:21

  Sn.Volkan TAŞHAN,

  Şikayetiniz bayimize iletilmiş olup konu takibimiz altına alınmıştır. Sözleşme fatura belegelerinin tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

  Saygılarımızla

  Winsa Pvc Pencere Kapı ve Panjur Sistemleri

  0 216 574 58 65