Windy Car Ofis Yok!

Rafet Rafet15 Haziran 23:13

15 Haziran pazartesi günü Sabiha Gökçen havalimanından 1 günlüğüne araç kiralamak istedim. İstemez olaydım. Hyundai Assan Accent yolcu360 firmasi üzerinden online rezervasyon yaptırdım. Kalktım havaalanına saatim geldiğinde gittim. Ofis kapalı. 1 kaç dakika içerisinde burda olacağım yazıyor altında da bir numara ne adamın adı var ne sani. Aradım ofisinizin önündeyim, rezervasyonum vardı dedim. Adam bana ofisi taşıdığını söylüyor. İyi oraya geleyim dedim. Boşuna taksi parası vermeyin, Findeks i sorgulayalım dedi o ne demekse Findeks sim yetmiyormuş boşuna gelmeyin dedi. Ya kardeşim rezervasyon yaparken benden ücreti alırken benim Findeks mi ne ise neden bakmıyorsunuz? Beni en mutlu günümde mağdur ettiler.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Eren 21 Haziran 23:30  

  Rezervasyon sayfasındaki kiralama koşullarında findeksle ilgili bildirim mevcut. Nasıl yaş ve ehliyet yılını, km limitini kontrol ediyosanız, Findeks skorunuzun uyumluluğunu kontrol etmek de sizin sorumluluğunuz.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Eren 21 Haziran 23:44  

  Her firmanın yöntemi farklıdır. A firması 1000 puan üstüne verir, b firması 1500. Size gönderilen rezervasyon onay mailinde de teslimat adresi yazıyor. Okudum, Onaylıyorum diye işaretlediğiniz sekmede yazıyor bunlar. Onayladığınız şeyi okumanız gerek

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler