30 Mart
#11780256

Windy Car Haksız Kazanç Sağladı!

23.03.2019 tarihinde Adana havaalanından kiraladığımız aracı öğlen saatlerinde teslim aldık. Yakıtsız araç teslim edildi ve araca 100 TL'lik yakıt aldık. Rentalcar üzerinden yaptığımız kiralamada yakıt politikasının "Doluya dolu" olması gerekiyordu. Araç ile 4-5 km gittikten sonra kliması ve kornasının çalışmadığını fark ettiğimizde aracı teslim aldığımız yetkili arkadaşı arayarak bildirdik. Not: Kornanın çalışmaması ağır kusurdur ve araç muayeneden geçemez. Korna çalışmadığını için bir araç bana çarpıyordu ve bu şekilde fark ettik. Aracı getirin değiştirelim denildi ve akşam 19 civarı aracı havaalanı karşısındaki noktalarına götürdüm.


Bana farklı bir araç verdiler ancak aracı teslim aldığımda içine 100 TL'lik yakıt aldığımı bunun karşılanması gerektiğini söylediğimde ''size üst segment araç veriyoruz'' dediler. "Zaten arızalı araç verdiğiniz mağdur ettiniz aynı model araç yok ise üst model vermek zorundasınız" dediğimde tamam müdürümüz ile görüşerek bildireceklerini ilettiler. Ancak 3. günün sonunda aracı teslim edeceğim saate kadar hiç kimse aramadı.


Aracı teslim ederken yetkili arkadaşa sorduğumda ise diğer araca koyduğum 100 TL'lik yakıtı bize ödemeyeceklerini ve böyle bir bütçelerinin olmadığını söylediler. Adana müdürü ile görüştüğümde ise bana bir sonraki kiralamada üst segment araç vereceğini söyleyerek tamamen tutumsuz ve kurumsallıktan uzak bir vaat verdi. " Ben sizden paramı alabilmek için tekrar Adana'ya gelerek sizden araç mı kiralamam lazım" diye sorduğumda ise elimden gelen bu yanıtını aldım.


3 günlük seyahatimde arızalı araç teslim ederek mağdur ediliyor üzerine sizde kalan yakıt masrafımı ödemiyorsunuz. Kusurlu araç içine koyduğum ve kullanmadığım sizin üzerine yattığınız yakıt masrafımı geri talep ediyorum. Teslim ettiğim araç yakıt fotosu ektedir.

Büsra Büsra 5.902 Okunma 1
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları