Windy Car Araç Kiralama Sorunu

Serap Serap08 Ağustos 08:23

8.08.2020 tarihinde kiraladığımız ve parasını ödediğimiz aracımızı almak üzere Sabiha Gökçen bürosuna gittik. Görevli kişinin maskesinin olmaması üzerine kendisinden araca binmeden önce maskesini takmasını rica ettik. Kendisi de önce bu benim kararım karışamazsınız dedi. Daha sonra ben bu hastalığa inanmıyorum zaten dedi. Aylardır Çinliler muhatabım hiçbir şey olmadı dedi. Ben de bir sağlık çalışanı olarak hem kendini hem bizi riske atma lütfen maskeni tak dedim. Kendisi zoraki maskesini taktıktan sonra aracı bize vermeyeceğini belli eden mazeretler uydurmaya başladı. Önce ehliyetiniz eski dedi sonra sistem bozuk en sonunda Findeks notunuz düşük dedi ( asla kredi borcu olmayan iki devlet memuruyuz). Bir maske takmamak için bizi sabahın saatinde son dakika mağdur etti. 

Paramızı geri ödeneceğini internet üzerinden, aracı da veremeyeceklerini söylediler. Bunlar gibi insanlar yüzünden bizler aylarca nöbet tuttuk hastanelerde. Umarım hastanede doktorlara muhtaç kalmazlar. Asla bu firmadan araç kiralamayın iki kuruş fazla olsun ama terbiyeli, efendi gençlerin çalıştığı daha kurumsal firmaları tercih ediniz. Ne yazık ki ülkemizi bunlar gibi gençlere emanet edeceğiz. Paramızın ivedilikle iade edilmesini istiyoruz. 

Not: hemen yan taraftaki Budget firmasındaki çalışan genç arkadaş dikkatimizi çekti temiz giyimli maskeli ve her müşteriye maske ve dezenfektan veriyorlardı. Bir işi yapacaksan ahlakıyla ve dürüstlükle yapacaksınız işte.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Şuayip 22 Eylül 16:31  

    Burda yazan yorumlardan sonra tam ödeme adımında aradım firmayı. Kiralama koşullarında Findeks yazıyor dedi baktım rakam yazmıyor. Israrla yazıyor diyor. Bir de burda yazan şikayetlere ayıracak vakitleri yokmuş bilginiz olsun.

    np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler