sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Windy Car Ankara Esenboğa Şubesi Haksız Kazanç Sağlıyor

Zekeriya Zekeriya06 Ağustos 22:33

12.05.2020 tarihinde Kurban bayramı için 30.07.2020 ile 03.08.2020 (4 gün) 713,12₺ Tutarında ödemeyle rezervasyon yaptım internetten. O dönemde pandemi nedeniyle fiyatların daha cazip olduğunu hatırlatmak isterim. Rezervasyon tarihim geldiğinde Ankara Esenboğa Windy Car şubesine gittim. Findeks notumun 1500 altında olduğu için aracı kiralayamayacağımı öğrendim. Bayram arefesinde araçların günlük fiyatları çok artmış ve birçok firmada araç kalmamıştı. Daha önceleri ( bir çok firmadan kiralama yaptım. Hiç birinde Findeks yetersizliği yaşamadım.)  

Bayram arefesinde sırf aracı daha fazla ücrete kiralamak için böyle bir bahane bulduklarını düşünmekteyim. Ayrıca kiralama koşullarında Findeks kısmı açık uçlu bir tanımlamayla geçilmiş. Eğer belirli bir Findeks notu (1500) varsa bu kiralama koşullarına yazılmalıydı. Kimsenin son dakika mağdur edilmesini istemem. Özetle beni son dakika ortada bıraktılar, mağdur oldum. Sonra Windy Car ofisinden çıkıp b** ofisine gittim günlüğü yaklaşık 400₺ olan aracı 5 gün kiraladım. 

Hiçbir Findeks olumsuzluğu da yaşamadım. Sırf daha fazla kazanç elde etmek için beni Windy Car mağdur etti. Yaşadığım bu mağduriyetin telafi edilmesini ücretin geri iade edilmesini, benden özür dilenmesini ve eğer Findeks notu 1500 aşağısı koşulu gerçekten varsa bunun açık bir şekilde kiralama koşullarına eklemelerini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler