24 Temmuz
#12316900

Wiky Watch Tam Bir Hayal Kırıklığı

14.06.2019 tarihinde kızıma Wiky Watch S akıllı saat aldım %100 şarj ettim ve sabah kızımı okula bırakınca saati açtım birkaç saat sonra şarjı %65 gösterdi daha sonra okuldan erken aldığım için saati telefonumdaki uygulamadan kapattım birkaç dakika sonra kendi kendine saat açıldı tekrar kapattım ve ertesi sabah tekrar açtım ve düşük pil uyarısı verdi ve saati kullanamadık ne yazık ki.


Yetkili servise saati gönderdim ve 2 hafta sonra sorun bulunamadığı için geri gönderildi bunun üzerine telefonla çağrı merkezini aradım ve benimle konuşan bayan gayet lakayıt bir şekilde şarjın sadece 24 saat kullanılabilir olduğunu benim ne kadarlık bir kullanım süresi istediğimi dalga geçer gibi sordu ve saat kapalıykende şarj kullandığını söyledi.


Arkadaş biz o zaman boş yere daha ucuzu varken pahalı saat almışız bu firmanın böyle bir satış anlayışı olduğunu bilseydim asla almazdım yazık gerçekten. Ayrıca saatin açıklamasında 24_36 saate kadar kullanılabileceği yazıyor. En kısa sürede iade işlemi yapılmasını istiyorum.

Selin Selin 10.523 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları