20 Şubat 2013

Wentto Mobiles 90 Gündür Cihazı Yapmıyor!

Evet Evet tam 90 günü geçti 11 kasımda firmaya teslim ettiğim A3 model Android telefon 90 günü geçmesine rağmen bir türlü yapılamıyor. Her hafta başka bir bahane uyduruluyor. önce günlerce dokunmatik ekranın çinden gelmesini bekledik. Ardından gümrükte sorun yaşandı ekran bir türlü gelmedi. Ardından ekran geldi ama bir türlü tamir edilmedi.

Önce cihazımın çalınıp çalınmadığı kontrol edilecekmiş. 15 gün oldu hala daha tespit gerçekleşmedi. Telefonlara çıkan müşteri temsilcilerininde zaten telefonda sizi bir dövmedikleri kalıyor inanın. Türk mali dedik alalım dedik paramız yabancıya gitmesin dedik ama malesef. Ben böyle bir firma görmedim.

İbrahim 117 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim15 Mart 2013

    Evet arkadaşlar tümden geçmiş olsun. cuma günü gittim bana hafta içi sizi arayacagız dediler. h.içi arayan olmadı bende tekrar gittim. yerlerinde yeller esiyor. evet FİLKA Mobile kaçmış artık yerinde yok. bir numara var onuda aradıgımda biz sadece wentto telefonları ücret karşılığı onaracagız. filka mobile ile ilgimiz yok dediler. BURAK İLETİŞİM olmuş. kısacası yerlerinden kaçıp Ünvanlarını değiştirmişler. varsa aynı durumda olan hepimize geçmiş olsun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön