17 Eylül 2013

Weltew Teşhir Ürünü Gönderdi!

İskenderun hicab mobilyadan aldığımız ürün Weltew mobilyaya ait olup, teşhir ürününü gönderip bizi saf yerine koyduklarını size açıklayarak gerekli işlemlerin en kısa sürede yapılmasını, değişimi ve iadesini talep etmek istiyorum.

Fatura, sevk irsaliyesi, garanti belgesindeki kaşe imzası ile birlikte, bunların hiç birini hiç bir şekilde yerine getirmediklerini sizlere bildirmek istiyorum. Ürün mağazadaki teşhir ürünüdür birlikte. vede kutusuyla gelmemiştir.

Weltew mobilya web sitelerinde özellikle maddelerle sıralamışlardır . insanları enayi yerine koymuş ve kullanmak isteyen bu insanları toplum arasından dahi uzaklaştırmamız gerekmektedir.

Kutlu 590 Okunma

Cevaplar

  • Weltew Temsilcisi18 Eylül 2013

    TALEBİNİZ ÜZERİNE ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERİN PARASI SİZE ÖDENEREK İADE ALINMIŞTIR.BU DURUMDA HERHANGİ BİR MAĞDURİYET SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.İYİ GÜNLER DİLERİZ. WELTEW MOBİLYA

  • Kutlu 18 Eylül 2013

    MAĞDURİYETLİĞİMİZİ GİDEREMEDİNİZ NE YAZIKKİ. HİÇ Bİ KONUDA . WELTEW BİZİM İÇİN BİTTİ . BİZİ GETİRDİNİZ SİZDE AYNI DURUM İLE KALIRSINIZ UMARIM .

  • Weltew Temsilcisi18 Eylül 2013

    MÜŞTERİ ŞİKAYETİ İLE İLGİLİ BAYİMİZ OLAN HİCAB MOBİLYA İLE GÖRÜŞÜLEREK SORUNUN EN KISA ZAMANDA GİDERİLECEĞİ BİLGİSİ TARAFIMIZA VERİLMİŞTİR. WELTEW MOBİLYA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön