Weltew Yatak Odasını Değişmiyor!

Kübra Kübra6 yıl önce

Weltew M**** bey çok kibarsınız. Bir hakaret etmediğiniz kaldı. Tüketici haklarına şikayet edeceğim bu firmayı yatak odam değişmezse eğer. Dolabın kapağı kafama düştü eğer çocuğuma düşseydi o zaman kıyamet kopardı. 1 yıldır sorun çekiyorum.

Aldığım günden beri kapaklar sürekli düşüyor. İnsanı resmen saf yerine koyuyorsunuz. Biz tüketiciler saf değiliz. Biraz kibarlıkla anlatıyorum anlamıyorsunuz. Sizle farklı konuşmak lazım. Form elimde yarın şikayet dilekçemi ve fotoğrafları sunacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Weltew Home Logo Weltew Home 5 yıl önce

Değerli müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 93 90 Weltew Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.weltew.com.tr iletişim formundan bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Weltew Müşteri Hizmetleri

profile-icon Kübra 6 yıl önce

ADAMLAR TENEZZÜL EDİP CVP BİLE VERMİYOR BRAVO....

profile-icon Kübra 6 yıl önce

yatak odamı aldığım satıcı size atıyor siz satıcıya atıyorsunuz ya bu takımı değiştirin yada para iadesi istiyorum

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler