sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Weltew Üretim Hatalı Ürün!

Tuğba Tuğba3 yıl önce

Weltew' in oturma grubu aldım. Üretim hatalı olarak gönderildi, ayak boyutları farklı ve oturunca sallanıyor değerinde bir ürünle değiştirin ya da onarın dedik. Ayakları değiştirilecek onarılacak denildi aylar geçti yapılmadı.

Müşteri hizmetlerini bölge bayiini sürekli aradım yalandan başka bir şey duymadım. Ürününe sahip çıkan hatasını kabul eden bir firma değil. Afşin bayisi ile kavga eden Elazığ bölge müdürü oradan bayilik kalktı oraya ürün göndermiyorum, artık tartıştık ben size kargo ile göndereceğim diyerek geçiştirdi. 10 aydır bana hizmet sunacaklar halen de bekliyorum. Garantisi olan bir üründe bu sıkıntıyı yaşamış olmak üzücü.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Weltew Home Logo Weltew Home 3 yıl önce

Değerli müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 93 90 Weltew Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir. Ayrıca www.weltew.com iletişim formundan bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Weltew Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler