14 Ekim 2014
#2746119

Weltew Mağduriyette Son Safha!

Ekim 2013'te Ankara'da Weltew bayiliği yapan İstanbul yolundaki mağazadan yatak odası takımı, koltuk ve TV ünitesi aldık. Teslimatı ayrı bir sorun, gelip kurmaları ayrı bir sorun. Yatak odasını bazalı istemiştik onlar karyolalı getirdi, ısrarlarımız neticesinde uyduruktan bir baza yapıp atölyede getirmişler. Ellerinde ürün olmadığından teşhir ürün getirmişler.


Konuyla ilgili mağduriyetimi buraya yazmıştım, sonra da beni arayıp mağduriyetimin giderileceğini, ve yazıyı silmemi istediler ben de inanıp sildim. Mağduriyetim giderildi mi hayır. Aradan 1 sene geçti ürünlerin montajı ve eksikleriyle ilgili sorunlar çoğaldı servis için defalarca aradım ancak aynı sorumsuzluk devam ediyor.

Mesut Mesut 2.689 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Weltew Home Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 93 90 Weltew Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir. Ayrıca www.weltew.com.tr iletişim formundan bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Weltew Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları