sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Weltew Home'da Mağduriyet

Fikret Fikret 17 Ekim 2019 10:52

Umarım yazmış olduğum şikayeti dikkate alırsınız. Denizli ili Weltew bayinizden 12.10. 2019 tarihinde TV ünitesi aldık. Ürünü adresimize 14.10.2019 tarihi pazartesi günü göndereceklerini söylediler. Fakat pazartesi günü göndermediler, mağaza ile iletişime geçtik ve aksaklığın olduğunu salı günü yollayacaklarını söylediler. Yine tarafımıza ulaşmadı. Mağdur olduk. Evde bekletiyorlar ama getirmiyorlar. Yine aradık mağazayı ve bize kendi sevkiyat departmanlarının olmadığını fason bir firmayla çalıştıklarını söylediler. Böyle köklü bir firmanın fason şahıslarla çalışması nasıl anlaşılır o da manidar.

Ertesi gün yani çarşamba günü gün içerisinde gelecek dediler. Bu arada sanırım 10 defa sürekli mağaza da kendimize muhatap bulmaya çalıştık. Çarşamba günü akşam oldu saat 5 itibariyle gelmedi ve mağazaya gittik. Ama bizi maalesef suç bizdeymiş ve mağdur olan aslında biz değilmişiz gibi karşıladılar. Mağaza sorumlusu N** hanım söyle bir ifade kullandı:'' altı üstü bir TV ünitesi değil mi? '' bu nasıl bir söylemdir?

Yani ürünün sevkiyat için mağazayı komple mi almamız lazım. Küçümser gibi konuşma yaptılar. Bunun üzerine uzun ve verimsiz bir konuşmanın ardından ürünü almaktan vazgeçtik. Weltew'e yakışmayan bu davranışla ilgili olarak gereğinin yapılacağını ümit ediyorum. Konuyla ilgili tarafımıza bilgi verirseniz seviniriz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Weltew Home Logo Weltew Home 22 Şubat 12:28

Değerli müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 93 90 Weltew Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir. Ayrıca www.weltew.com iletişim formundan bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Weltew Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler