Weltew Home Yanlış Renk Ürün Ve Kötü Hizmet!

Feray Feray08 Nisan 2019 21:35

Weltew Denizli'den sipariş ettiğimiz koltuk, 15 gün içinde teslim edileceğini söylemelerine rağmen tam tamına 60 günde geldi. Üstüne üstlük istediğimiz renkte değildi. Şu anda iade etmek istesek de kaç ayda geleceğini tahayyül edemediğimiz için, firmanın teslim tarihine asla güvenemediğimiz için iade edemiyoruz.

Mağazanın müşteri ilişkileri de hiç iyi değil. Rengi yanlış gönderdiklerini fark ettiklerini ama değiştirmek istersek 50 gün daha geçer dediler dalga geçer gibi. Keşke hiç bulaşmasaydık bu firmaya.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Weltew Home Logo Weltew Home 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Geçtiğimiz yıllarda Şikayetvar üzerinden gelen şikayetlere kurumsal hesabımız tanımlı olmadığı için yazılı olarak cevap verememiştik. Çözüm birimimiz inceleme ve geri dönüş hizmetine başlamıştır. Devam eden şikayet veya öneriniz var ise Türkiye'nin her yerinden, 444 93 90 Weltew Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir. Ayrıca www.weltew.com iletişim formundan bize ulaştığınız takdirde sizinle iletişime geçilecektir. Markamıza göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, -Weltew Çözüm Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler