Weltew Home Oturma Grubu Memnuniyetsizliği

Tc Aytaç Tc Aytaç15 Ocak 18:21

Ankara Etimesgut Göksu Arçelik bayisinden 02.09.2019 tarihinde almış olduğumuz Weltew oturma grubu ile ilgili ilk kurumundan itibaren koltuğumuzda sorun vardı biz aldığımız yer ile görüşüp bize Ankara Weltew'in temsilcisi v**beyin numarasını verdi kendisine ulaşıp sorunumuzu ilettik kendisi ilgileneceğini söyledi daha sonra her aradığımızda bize sorununuzu halledeceğini söyleyip 4 aydan beri sorunumuza çözüm bulamadık. V** beyi aradığımızda telefonlara cevap vermiyor. Bu sorunumuzun en kısa zamanda çözülmesini talep ediyoruz.

Cevaplar

profile-icon Tc Aytaç 18 Şubat 13:43

Daha sorunumuza çözüm bulamadık Ne kadar daha veya kaç ay daha bekleyeceğiz 4 ayı geçti sonuç alamadık Çok kaliteli bir firma olduğunuzu böyle mi kanıtlıyorsunuz acaba?

profile-icon Tc Aytaç 20 Ocak 13:28

Sorunumuzun en kısa sürede tarafımıza dönüş yapılmasını ve arıza şikayetimin giderilmesini istiyorum neden diğer firmalar gibi servis ağınız bulunmuyor bu weltev Home gibi bir firmanın çok büyük bir eksikliği müşteri hizmetlerini aradığımızda bizim servis ağımız yok bölgelere verdiğiniz taşoran firmalar ilgileniyor herhal de onlar da pek umursamıyor ilk kurumundan itibaren oturma grubunda sorun var ama 4 Ay geçti daha soruna çözüm bulunamadı ve bir yetkili bile gelip bakmadı arayıp sorduğumuzda hep bizleri her zamanki gibi oyalama taktiği ile karşılaştık. Koltuk takımını aldığımız yer bile aradığını söyleyip telefonlara bakılmadığını söylüyor Sizin müşteri memnuniyetiniz bu olamaz weltev Home gibi bir firmaya bu yakışmayacağını düşünüyorum. Sorunumuzun en kısa sürede çözümünü talep ediyorum sizlerden

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular