Weltew Home İle Başlayıp Ürünsüz Sonuçlanan Süreç

Sami Sami24 Aralık 2019 00:12

22 Eylül'de Denizli Weltew şubesinden koltuk takımı ve çocuk odası aldım 40 gün sonra teslimatın yapılacağı söylendi ama teslimat günü yaklaştıkça bahaneler söylenmeye başladı, aranınca kapalı olan telefonlar ürünle ilgili sürekli bir geçiştirme durumu defalarca dükkana gidip gelmeler şeklinde bir sürece girdik yarın getiriyoruz deyip evi toplatıyorlar sonra bir bahane gelmiyor en sonunda mobilya geldi dediler ürünü gösterdiler ancak eve göndermediler çocuk odasıyla bir getirmek istediler iki haftada bu şekilde bekledikten sonra Weltew ile sözleşmelerini iptal ettiklerini söylediler.

Ürünün gelme durumu uzuyordu en sonunda dükkana gidip teşhir ürünü beğendim ona rağmen ürünü dedikleri günde getirmediler bende nakliye aracımı kendim tutup hiçbir garanti istemeden ürünü kendi imkanlarımla getirttim çocuk odası geliyor dediler o da yok onu da masaeksik bir şekilde teşhir ürünü alarak kendi imkanımla ikinci kez getirttim ödemede fazladan 200 TL çektiler hala geri yatırmadılar hatta EFT'yi Cuma mesai sonrası yapıp arkasından iptal ettiler ki hesaba yatan bir para yok ve hiç umurlarında bile değil.

Sözünde durmayan bir firma yeni ismiyle z***o***u mobilya olan bu işletmeye adım dahi atmayın Weltew bayiliğinin devam ettiği zamanlarda Weltew müşteri hizmetlerinden aramadığımız birim kalmadı sadece numara alıp geri döneceklerini söylediler fakat en ufak bir bilgi verilmedi kurumsal isme güvenerek başladığımız alışverişimiz üç aylık psikolojik yıpranma süreciyle sonuçlandı Weltew'e olan güvenimizi de böylece kaybettik.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Weltew Home Logo Weltew Home 22 Şubat 09:38

Değerli müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 93 90 Weltew Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir. Ayrıca www.weltew.com iletişim formundan bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Weltew Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler