Weltew Bir Daha Asla!

İlknur İlknur 3 yıl önce

1 sene önce köşe koltuk ve mutfak masası almıştım. 1 ay gecikmeli geldi ürünlerim. Neredeyse düğün sabahı getireceklerdi ama utandılar herhalde. Her gün bugün getiriyoruz deyip sabahtan akşama kadar beni bekletip farklı bahanelere sığınarak getirmediler. Neyse bu geçen seneki olay. O zaman gözardı etmiştim hoş görmüştüm ama gelelim şimdiki zamana.

Köşe koltuğum sigara yanığı oldu aradım Weltew'i konuştum. Kumaş kaplama için bana tam 1000 lira dediler inanılır gibi değil. Ben zaten 2000 liraya aldım koltuğu. Hiçbir şekilde ilgilenmediler. Bir gelip görürsün tamir için bakarsın ona göre fiyat verirsin değil mi resmen kazık atmaya yer arıyorlar ilgisizlikleri de cabası. Bir daha Weltew'in yakınından bile yolum geçmez. Ben bu kadar ilgisiz ve müşterisini kaybetmek için elinden geleni yapan bir firma görmedim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Weltew Home Logo Weltew Home 3 yıl önce

Değerli müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 93 90 Weltew Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir. Ayrıca www.weltew.com iletişim formundan bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Weltew Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler