Wee Baby ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Wee Baby Elektrikli Göğüs Pompası Yedek Parça Sorunu

206
Yusuf
Yusuf 24 Mart 12:17
videoplayer-icon

Wee Baby elektrikli göğüs pompası almıştık. İçindeki silikon diyaframda küçük yırtılmalar olduğu için verimli pompalama yapmıyordu. Ekstradan silikon pompası almak istedik fakat danışma hattındaki görevli ekstradan yedek parça satılmadığı söylendi. Yani tekrardan makine almam lazımmış. Mağdur olduk. Bir marka ürün üretiyorsan yedek parça da üretmelisin ki müşterilerini mağdur etmemelisin.

Wee Baby Elektrikli Göğüs Pompası Yedek Parça Sorunu
Wee Baby Logo
Wee Baby24 Mart 12:23

Benzer Şikayetler

profile
265
25 Nisan

Wee Baby Suluk Yedek Parça Sorunu

Oğlum için kullandığımız Wee Baby suluktan gayet memnunduk. Suluğun pipet kısmını komple değiştirmek zorunda kaldık ancak hiçbir yerde yedek parça bulamadık. Wee Baby gibi kurumsal bir firmanın bu sorunu yaşatması beni şaşırttı. Bu sorunun çözülmesini talep ediyorum.

profile
253
19 Nisan

Wee Baby Yedek Parça Sorunları

Wee Baby marka almış olduğumuz suluğun pipet kısmı koptuğu için yenisi almak zorunda kaldım. Yedek parça bulamadığımız için sürekli yeni suluk almak zorunda kalıyoruz ve mağdur tüm firmalar ile görüşmemize rağmen yedek parça bulamadık.

profile
108
11 Nisan

Wee Baby Yedek Parça (walf) Ve Diğer Parçalar

Wee Baby model 133 olan elektrikli süt göğüs pompası almıştım 2 yıl önce. Pompanın yedek parçası olan walf denen kısmı lazım parçanın kötü malzemeden yapıldığını çabuk arızalandığını o zaman ki müşteri temsilcisi de söylemişti ve yedek parça olarak yollamışlardı. Şu an yeni bir bebeğimiz olacak ve o...

profile
173
10 Nisan
profile
Zehra'nın Teşekkür Mesajı
  • 15 Nisan 03:53

“Çok kısa sürede iletişime geçerek ürünü tedarik ettiler. Teşekkürler”

Wee Baby Yedek Pipet Borusu Kısa Geldi

Wee Baby pipetli suluk kullanıyorduk. Pipeti yırtıldığı için bu siteden destek aldık ve yedek parça yi sitesinden temin ettim. Simdi ise sorunum pipet...

Wee Baby Yedek Pipet Borusu Kısa Geldi
Wee Baby Yedek Pipet Borusu Kısa Geldi
profile
183
22 Mart

Wee Baby Pipetli Suluk Kapağı Kırıldı

Wee Baby markalı mor pipetli suluk almıştım kapağı kırıldı yedek kapak ta bulamıyorum sadece kapak için çöpe de atmak istemiyorum yedek parça için yardımcı olur musunuz? Şikayetimizi çözüme ulaştırırsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Wee Baby Pipetli Suluk Kapağı Kırıldı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .